Beyoncé vyzerá rovnako ako Zendaya v tejto zákulisnej fotografii

Pripravte sa na to, aby ste urobili vážne dvojité prevzatie. Zendaya poslala fotografiu Beyoncy na jej účte Instagram, ale na prvý pohľad to bude rozhodne že je to Zendaya. Fotografia ukazuje Bey ktoré sa pred plagátom v zákulisí počas Pittsburghu, PA zastavil z nej Formácia World Tour, a vďaka mikiny, ktorú nosí a jej výrazu, mohla 100% prejsť ako Zendaya.

V skutočnosti je ich podobnosť taká neobvyklá, že keď videla, že sa Zendaya domnievala, že tá fotka je z nej. “Keď si myslíte, že uvidíte, že ste na turné po celom svetovom turné žijete, zistíte, že ste ešte nevideli a vaše lístky sú v septembri, potom si uvedomte, že je to kráľovná Bey ….. život, “podčiarkla Instagram spolu s dvoma smiech emojis a chvály emoji ruky Vážne, mysl fúkané Neboli by sme myšlienky na to, aby sme vyzerali ako Bejoncé buď Zendaya.

Keď si myslíte, že uvidíte, že ste ho pri formovaní svetového turné žijete, potom si uvedomte, že ste ešte nevideli a vaše lístky sú v septembri, potom si uvedomte, že je to kráľovná Bey ….. život. �������� @ beyonce

Fotografie zverejnenej Zendayou (@zendaya)

SÚVISIACE: Zendaya dáva svoje krivky na displeji v čerstvej tvár Bikini Snap

Hviezda je v súčasnosti v Brazílii, kde je s rodinou na dovolenke. Dostala sa do spoločnosti Instagram a zdieľa niekoľko záchvatov vyvolávajúcich záchvatov vrátane fotografie, ktorá odhalila jej postavu v skromnej čiernej bikinách.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 1

map