Bikini-Clad Katy Perry Goes Paddle Stravovanie v Taliansku-Sans Naked Orlando Bloom

Bolo to pádlo na palube sedenie vidieť “po celom svete: Katy Perry sedí cross-legged v prednej časti bez ramienok bikiny, zatiaľ čo jej priateľ v tej dobe, Orlando Bloom, pádlo za ňou – úplne nahý.

Perry si žartovala, že po tom, čo sa fotky dostali do víru, potrebovala “veľa terapie”, ale zdá sa, že jej publicita ju nevystrašila, pretože popová hviezda bola spozorovaná v piatok popoludní na dovolenke v Taliansku. A ona nosila ešte ďalšie roztomilé bikiny pre túto príležitosť.

Katy Perry - Paddleboarding
Backgrid

Spievajúci spevák odzrkadlil svoju vyblednutú bodku v teraz vypredanom 530 dolárov v sáčku Eres s dvoma kusmi so zlatými akcentmi (shop podobné štýly od značky tu). Perry si vybrala svoj nízky kľúčový vzhľad s klobúkom, čiernymi odtieňmi a náušnicami zo zlata, pričom dokázala svoju zručnosť na palube v Stredozemnom mori.

Spevák sa v Taliansku tešil v sérii elegantných kúpacích odevov. Začiatkom tohto týždňa bola videná v ružovej leopardovej tlači Stella McCartney, ktorá bola vyrobená z jedného kusa s pekným výstrihom na jedno rameno (245 dolárov, net-a-porter.com).

SÚVISIACE: Môžete hviezdiť v Katy Perryho “Swish Swish” Music Video-Tu je How

Baby, ty si ohňostroj v tých plavkách.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

66 − = 65

map