Billy Bob Thornton odhaľuje, prečo jeho manželstvo s Angelinou Jolie skončilo

Na začiatku roku 2000 to malo všetko: Von holandské čiapky, TRL, a čo je najdôležitejšie, manželstvo medzi Angelinou Jolie a Billym Bobom Thorntonom.

Goliath hviezda nedávno otvorila svoje krátkodobé (hoci nesporne ikonické) manželstvo s piatou manželkou Jolie, ktorá začala v roku 2000 a skončila v roku 2003. 

“V tom čase sa pozerám ako na skvelý čas,” povedal Thornton o vzťahu počas nedávnej epizódy HFPA v konverzácii podcast.

“Angie je stále mojou kamarátkou a je to skvelá osoba a urobila toľko,” pokračoval. “Robí filmy, ktoré sú pre ňu dôležité, či sa im podarí alebo neuspeli, stále robí to, čo verí, a ja ju vždy budem rešpektovať.”

Thornton, ktorý sa v roku 2014 vydal za manželku Connie Angland, matku svojej 13-ročnej dcéry, tiež odhalil, prečo jeho a Jolieho vzťah skončil. Naozaj to všetko viedlo k jednému hlavnému nezmieriteľnému rozdielu: ich životnému štýlu.

“Je to globálny životný štýl a moje je agorafóbny životný štýl,” vtipkoval a odkazoval na Jolieho záľubu, že cestuje po svete nielen na natáčanie filmov, ale aj na riešenie globálnych humanitárnych kríz ako veľvyslanec OSN. “Takže to je naozaj, to je jediný dôvod, prečo pravdepodobne nie sme ešte stále spolu. V živote sme chceli vziať inú cestu. “

Samozrejme, že žiadny rozhovor s Billym Bobom nie je úplný bez toho, aby sa prehliadol notoricky známe fľaše krvi každého druhého, ktorý on a Angelina nosili počas kríža okolo krku.

BERÚC DO ÚVAHY: Brad Pitt a Angelina Jolie dosiahli dohodu o starostlivosti

ron Galella Archive - File Photos 2010
Ron Galella, Ltd./Getty Images

“Náhrdelníky boli veľmi jednoduché,” Hej poďme prstami perom a rozmazanou malou krvou, a keď sme od seba, budeme nosiť náhrdelník, “vysvetlil. “Bolo to tak jednoduché. Ale keď vyšiel v tlači, znelo to, ako by sme mali okolo krku nosič krvi. “

Dobre, Billy – čo hovoríš … 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

61 + = 64

map