Birchbox spolupracuje s krásou YouTuber Tati Westbrook, aby spustila novú značku make-upu

Posuňte sa, predplatiteľov Birchboxu! Jedna z najobľúbenejších kníh odoberajúca značku krásy vytvorila novú make-up značku LOC, čo znamená Love of Color. Nová kolekcia, ktorá je k dispozícii od dnešného dňa, je tak nádherná ako kedykoľvek predtým a je plná základných lippies a očné tiene, ktoré vám umožnia vyzerajúci trendy a ohromujúce po celú sezónu.

Birchbox spolupracovala s krásou YouTuber Tati Westbrook z kanála GlamLifeGuru, ktorý bol majstrom za vysoko pigmentovým vzorom týchto pádových odtieňov. “Chceli sme znížiť farby a poklesy trendov, ktoré boli jednoduché bez toho, aby sme boli príliš nad hlavou, alebo len Instagram,” hovorí Westbrook V štýle. “Cieľom bolo vytvoriť tieňové odtiene, rovnako ako odtiene, ktoré sú prenosné, ľahko dostupné a ľahko použiteľné.”

SÚVISIACE S SÚVISIACI: Birchbox Partneri s firmami Estée Lauder, ktorí vytvárajú povedomie o kráse rakoviny prsníka

Tieto pohodlné a dlho-nosné výrobky sú lacné a ideálne pre on-the-go makeovers. Okrem toho boli tieto módne predné a trendové odtiene vytvorené so zreteľom na každú ženu. “Chtěla som sa uistiť, že všetky farby mali synergický efekt a dobre spolupracovali tak, že môžete vrstvové odtiene a spárovať pery a očné tiene, aby sa dokonale spojili, bez toho, aby sa to stalo,” dodáva Westbrook. “Čo je ešte dôležitejšie, vyzerá to skvele aj na rôzne tóny pleti. Je tu niečo pre každého, čo robí to všeobecne lichotivé. “Kolekcia obsahuje zmes žiarivých červených, hlbokých sliviek a lesklých zlatých odtieňov. Najlepšia časť? Zatiaľ čo kolekcia LOC Ultimate Collection ($ 46; birchbox.com) je k dispozícii na zakúpenie, každý odtieň sa predáva aj samostatne.  

Neprestáva tam. Vzorky týchto produktov s vysokým nárazom budú zahrnuté v boxoch v novembri. Ešte lepšie, aktuálni odberatelia sa môžu rozhodnúť, že dostanú špeciálnu krabicu od Tati, ktorá bude obsahovať všetky jej obľúbené výbery krásy v mesiaci.

SPOJENÉ: 5 najlepších odberových boxov pre chlapcov

Prejdite na stránku birchbox.com pre kompletnú zbierku a nezabudnite si naladiť kanál YouTube na Tati Westbrookovej pre budúce krok-za-krokované videá o svojom obľúbenom vzhľade s kolekciou LOC.   

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + 5 =

map