Blake Lively a Rodina odhalenie Ryana Reynoldsa je teraz imortalizovaná vo forme umenia

Sledovanie Blake Livelyho, Ryana Reynoldsa a ich dvoch dcér, ktoré sa radostne rozprávali mimo Graumanovo čínske divadlo, je trochu ako sledovanie života Normana Rockwella. Napriek tomu, že Rockwell ešte nemal malovať rodinu (a pravdepodobne sa od neho dostanú od svojho úmrtia v roku 1978), domnievame sa, že si zaslúžia svoje vlastné umelecké dielo. Mimochodom, nie sme jediní.

Umelec Jennifer Vallez zo Sophie & Lili si vzal na seba, aby obrátil magický Hollywood moment Lively-Reynolds na ilustrovaný portrét. Živá sama už chválila prácu – herečka odfotografovala snímku dielu na svojom účte Instagram v stredu večer s nadpisom: “… a toto sa stalo mojou nocou. Ďakujem vám @sophieandlili. “Aj my, Blake – sme posadnutí touto rozkošnou ilustráciou.

…dobre to urobila moja noc. Ďakujem vám @sophieandlili ������

Fotografie, ktorú vyslal Blake Lively (@blakelively)

Pozrite sa, ako dokonale Vallez zachytil podstatu momentu.

Bok po boku @ blakelively @vancityreynolds #blakelively #slsidebyside – ❌⭕️❌⭕️

Fotografia uverejnená spoločnosťou Sophie & Lili ™ (@sophieandlili)

SOUVISLOSTI: Blake Lively je dievčatko nastaví kurz pre najobľúbenejšie Názov 2017

VIDEO: Blake Lively a Ryan Reynolds dcéry robia svoj prvý verejný vzhľad

 

Mohla by Jennifer Vallez byť normanským Rockwellom našej doby? Budeme vás informovať, akonáhle dostaneme vlastný portrét.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 4 =

map