Blake Lively dáva svoje dlhé nohy na displeji v Ultra-Mini Maternity Look

Je to tretí deň prehliadky víchrice Blake Lively v New Yorku a táto očakávaná hviezda neprejavuje žiadne známky spomalenia (alebo jej kufor vyčerpá nový vzhľad vysokej módy v materstve). Herečka bola videná na Manhattane v miniatúrnom výstrihu na námorníctve, ktorý jej spôsobil dlhé nohy – a jej rastúce brucho – centrum pozornosti.

Živé oblečenie na nohaviciach v miniatúrnej tričke s vyrezanými rukávmi a dvoma strategicky umiestnenými vreckami, ktoré vyzdvihli jej dieťa. Spárovaný so zlatou spojkou, zodpovedajúcimi špicatými sandálmi a kinky blond vlnami v roku 2006 Taylor Swift, hviezda vyzerala perfektne osviežená napriek dlhému týždňu tlače pre jej nový film, The Shallows.

Tento týždeň nie je len naplnený očakávanou maternicovou vzhľad: Hviezda tiež zdieľa zaujímavé nugety o jej hubby, Ryan Reynolds, jej pláne byť “chovateľmi” a naposledy možnosť tretieho Sesterstvo cestujúcich nohavíc film.

FOTKY: Blake Lively je elegantný materský štýl

V rozprávaní s Zábava Weekly, Lively sa otvoril o “silnej šance” na tretí film. “Štyria z nás sú stále najlepšími priateľmi a vždy sme boli schopní vytvoriť niečo spoločné, bol to vždycky náš sen, ale musel by to byť niečo, čo naozaj zmysel. Ak budete čakať tak dlho, aby ste urobili tretí film, potrebuje si uctiť príbeh a odkaz, “zdieľala.

VIDEO: Blake vezme NYC – Pozrite sa, ako sa obliekla jej dieťaťom Bump 8 Great Ways!

 

Čo je to úžasné, je to, že som mal 16 rokov, keď som robil prvý film a hral som 16-ročného a teraz mám 28 a hral som 28-ročný alebo akýkoľvek vek, ak sme to urobili, “povedala. “Zaoberáte sa rôznymi vecami. Nebudeme robiť film pre 16-ročných. Budeme robiť film, ktorý verí, že naše publikum vyrastalo s nami a myslím si, že by to bolo zaujímavé. “

TÝKAJÚCE SA: Tehotné Blake Lively Smolders v Bump-Baring Bodysuit pre plytčiny Premiéra po stretnutí

Tam ho máte: stále je nádej na nový film od svojich obľúbených cestujúcich na svete, ktorí nosia BFF.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 1 =

map