Blake Lively hovorí pohľad spoločnosti na post-baby tela: “Je to tak nečestné!”

Aktéri sa často snažia dostať sa do vrcholového fyzického tvaru pre nadchádzajúce úlohy aj tesne po tom, ako majú dieťa, ale Blake Lively cíti, že spoločnosť by nemala robiť to, že očakávania nových matiek.

Počas rozhovoru na austrálskej rannej show svitanie, Lively vysvetľuje, ako natáčať letný thriller The Shallows začala len osem mesiacov po tom, čo zrodila prvé dieťa jej a manželky Ryana Reynoldsa, dcéru Jamesa. Pri príprave na jej fyzickú daňovú úlohu vo filme, ktorá sa uskutočnila v júni v Spojených štátoch, urobila veľa vytrvalostného tréningu, povedala očakávaná hviezda. Keď sa rozhovor s ňou pochválil plytčiny (trávila veľkú časť filmu v bikinách), 28-ročná herečka si všimla, že štandardy spoločnosti pre ženské telo po pôrode nie sú vždy vhodné.

“Je to tak nespravodlivé, aj keď je to tak oslavované,” povedala. “Je to ako, ‘Toto môže niekto po dieťati vyzerať.'”

Živý pokračoval, aby zvýšil zázrak, ktorý je tehotenstvo, a poznamenáva, že nové mamy by sa nemuseli vyrovnávať s tlakom ideálov tela.

VIDEO: Pozri Materský štýl Blake Lively 

“Myslím si, že telo ženy po narodení dieťaťa je celkom úžasné, nemusíte byť okamžite pripravená na Victoria’s Secret, pretože ste práve urobili ten najneuveriteľnejší zázrak, ktorý život ponúka. ľudská bytosť!” povedala. “Naozaj by som rád videl, že som oslávil.”

Sledujte celý rozhovor tu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 3 =

map