Blake Lively je bezbolestný, usmieva sa na nohách od čierneho medveďa

Blake Lively práve dokázal, že manžel, Ryan Reynolds, nie je jediný superhrdina v rodine.

Herečka bola všetko usmievajúca sa pri bežnom behu s čiernym medveďom – čo je zvyčajne hrubé stretnutie pre väčšinu ľudí. Vek Adalina hviezda vyslala náhodnú schôdzku na Instagram s reakciou, ktorá potvrdzuje, že je úplne nebojácna. Na fotografii je Lively videný len niekoľko metrov od medveďa, ukazujúci smerom k zbierke odpadkových košov. 

…Mám pocit, že sa skutočne chystá na choreografiu, ktorú som plánoval pre nás. Nebojte sa, videl som veľa filmov Disney.

Príspevok zdieľaný Blake Lively (@blakelively)

“… mám pocit, že sa skutočne chystá na choreografiu, ktorú som naplánoval pre nás,” odvážne napísala. “Nebojte sa, videl som veľa filmov Disney.” Vzhľadom k tomu, že Lively vstúpil proti veľkému bielemu žraloku The Shallows, jej reakcia nie je celkom prekvapujúca.

SOUVISLOSTI: Blake Lively je Killer Nová rola nemohla byť ďalej od nej Ohováračka Dni

Po tomto odvážnom ťahu si myslíme, že v momente dvojitej agendy by mal byť určite superhrdinový film. Žena, ktorá sa bála, že sa stane príliš známa, ale úplne sa nebojí s medveďom v jej pôsobnosti? Znie to veľmi Clark Kent-esque pre nás!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map