Blake Lively je slávnostné slávnostné šaty rovno z hry trónov

Blake Lively’s Metala Gala dátum nie je Ryan Reynolds, ale môže byť len ďalšou najlepšou vecou. Herečka sa v pondelok večer zúčastnila slávnostnej schôdzky v roku 2018 s veľmi slávnym mužom sprevádzajúcim ju na červenom koberci: Christian Louboutin.

nebeský Bodies: Fashion & The Catholic Imagination Costume Institute Gala
Frazer Harrison / Getty Images

Živé prekvapenie v červenom a zlatom stredovekom vyzerajúcom šatách Versace s dramatickým vlakom, zložitým oblúkom a dvoma priečnymi panelmi vpredu. Ona spárovala šaty s hrotmi, ktoré vyzerali ako sviečok, takže sa podobá doslovnému svätcovi. Príslušnosť vyhlásenia bola vhodná vzhľadom na tému noci Nebeské Telá: móda a katolícka predstavivosť. Samozrejme, spárovala vzhľad s čerpadlami platformy Louboutin a mäkkým updo.

Blake Lively
Mike Coppola / MG18 / Getty Images

Takže kde kde bol Ryan Reynolds v pondelok večer? Možno to naozaj bol že jeho manželka ho nevykonala na Instagram (samozrejme ako súčasť PR kasína pre svoj nový film). Alebo skutočnosť, že v zahraničí propaguje svoj nadchádzajúci film, Deadpool 2, zabránil mu, aby bol Livelyho dátumom na Met Gala (OK, to je asi pravdepodobnejšie).

Či tak alebo onak, on bol určite chýba, ale jeho žena držala svoje vlastné na červenom koberci, ako vždy.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

83 − 73 =

map