Blake Lively odhaľuje svoju mimoriadne dôležitú motiváciu pre účasť na udalostiach s Ryanom Reynoldsom

Hovorí sa, že láska je bojové pole, ale ak ste Blake Lively a Ryan Reynolds, je to skôr ako smorgasbord.

Lively, 30, a Reynolds, 41, odstúpili v N.Y.C. v utorok večer, aby sa zúčastnili zamestnania Mŕtvy bazén hviezda nová alkoholická spoločnosť, Aviation Gin. (Čo, vaša kancelárska orientácia nezahŕňala vzhľad dvoch celebrít A-zoznamu?)

Matka dvoch bola jej bežná ležérna chladná sama v bielom dlhom rukáve middress s polstrovaným popruhom okolo krku – myslí si, že koktailový pár sa stretáva s nízkym dňom pláže. Blake spároval elegantný šaty s nude sandálemi (shop podobný pohľad tu), jedna kvapka náušnice a nízky konský.

Reynolds doplnil svoju ženu v temnejšej farebnej schéme, na sebe nosil bavlnené oblečenie a šaty s šedou šatkou a svojimi podpismi s okrajovými okuliarmi.

Blake Lively Ryan Reynolds
Michael Simon / startraksphoto.com

Predtým, ako Blakeho očakávate za to, že vyčistite svoj rozvrh, aby sa objavil pre svojho muža, vedzte to: ona je len v ňom na bezplatné jedlo.

Živý ozdobený jej podnikateľským manžeľom v príbehu Instagram, vysielal sami sebe s filantropickým párom Jonathanom a Lizzi Tischom s titulkom “Pohľad na naše tváre = keď všetci ideme na párty len na bezplatné jedlo …” ona to žartuje, ale TBH to nie je zlá stratégia …

Blake Lively Embed
Instagram / Blake Lively

SOUVISLOSTI: Prečo Ryan Reynolds Said Blake Lively “Pravdepodobne podáva rozvodové doklady” zatiaľ čo ona je preč

Počas tejto udalosti si Reynolds žartovo zdieľal svoje očakávania so zamestnancami a povedal davu: “Odporúčam skutočnú bolesť a prehĺbenie v” mimo kancelárii “.

Nikdy sa nezmeníte, Blyan (OK, budeme pracovať na prezývku).

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 5

map