Blake Lively práve nosili dve sametové Blazers a nula košele

Čo to znamená byť módnou ikonou? Pre nás sú ikonické oblečenie tak neuveriteľne mimo, že ani nevieme, na ktorú časť sa budeme zaoberať.

Blake Lively, hviezda vášho Ohováračka– a Sesterstvo cestujúcich nohavíc-naplnený mládenec, vystúpil v N.Y.C. v piatok ráno (v 80-niečo-stupeň počasia, myslíte si) nosiť nie jeden, ale dva sametové blejzre – vínová vrchná vrstva a spodná časť tela. Divný, že? Nuž, táto zvláštnosť sa sotva skončila. Živý, ktorého film Jednoduchá výhoda sa otvorí budúci mesiac, zodpovedá jej tealové blejzre na dvojici sametových zvončekov a namiesto toho, aby priniesla počet šatov na štyri s doplnkovou košeľou, 30-ročná matka dvoch si zvolila, uh, bez košele.

Blake Lively
Fleek / MEGA

Žiadna podprsenka? Žiadne tričko? Dva blejzre? Žiaden problém.

Až po opätovnom stúpaní, Lively vyleštil vzhľad s vyčerpaným párom nahých T-popruhov čerpadiel Christian Louboutin pokrytých hrotmi.

Oh, a žiadna pozvánka Blakea by bola úplná bez výkriku k svojim rozprávkovým princezným vlasom … Kéž bohovia hriechov vždy svietia na vás (a možno aj na nás, príležitostne).

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 63 = 66

map