Blake Lively’s Baby Girl nastaví kurz najobvyklejšieho názvu 2017

Nezabudnite, že minulý týždeň, keď Blake Lively a Ryan Reynolds priniesli s nimi svoje rozkošné dcéry, Deadpool herec prijal svoju hviezdu na Hollywoodskom chodníku slávy? Alebo lepšia otázka by mohla byť: Nech sa naše srdce zotavuje zo všetkého roztomilého? Bola to prvá verejná prehliadka rodiny a prakticky zlomila internet.

Nuž, potomka má nejaké ďalšie zaujímavé správy, ktoré môžete zdieľať. Lively a Reynolds sú známe tým, že udržiavajú čokoľvek, čo sa týka ich detí, veľmi súkromné, a tak sme ani neočakávali, že by pár objavil meno svojej dcérskej dcéry. Ale tu je, podľa Nás týždenne: Ines. Krásne, správne?

VIDEO: Blake Lively a Ryan Reynolds dcéry robia ich prvý-niekedy verejný vzhľad

 

“Chcem poďakovať mojej žene, Blake, ktorá tu sedí, čo je pre mňa všetko,” povedal Reynolds na ceremoniáli minulého týždňa. “Ty si tá najlepšia vec, ktorá sa mi stala niekedy, urobíš všetko lepšie, spravíš všetko v mojom živote lepšie, dali mi dve z najneuveriteľnejších detí, ktoré som dúfal, že budem mať.” Môže dostať nejaké sladšie?

Hrdý je žalostné slovo, ktoré popisuje, ako som sa cítil dnes. @vancityreynolds Stálosť vášho vplyvu je nepopierateľná … Vždy bola, ale teraz máme fantazie, aby sme pre ňu preukázali. ��

Fotografie, ktorú vyslal Blake Lively (@blakelively)

SÚVISIACE: Sladká správa Ryana Reynoldsa o Blake Lively vám dá Goosebumps

Dúfame, že je nejaký dôvod, prečo sa celá rodina znovu objaví na červenom koberci v novom roku. Sú príliš rozkošní pre slová!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

90 − 82 =

map