Blake Lively stále ukradne make-up svojej sestry, je všetci z nás

Pokiaľ ide o váš make-up skrýša a šatník, byť sestrou môže byť ako požehnanie a prekliatie. Požehnanie v tom, že vaše možnosti sú okamžite zdvojnásobené v kombinácii s tovarom vašej sestry, ale aj prekliatie pre každú chvíľu, keď vezme vašu obľúbenú rúž z kabelky, len ju stratíte alebo ju rozbijete v čiapke. Blake a Robyn Lively sú dve sestry, o ktorých vieme, že majú nejaké pekne šikovné predmety na obchodovanie, alebo v noci na párty L’Oreal Paris Galentine v New Yorku, duo dokázalo, že staré návyky určite zomrú – aspoň keď príde si požičať veci svojej sestry. “Ona chodila cez môj makeup po celú dobu, keď bola mladšia, a ona stále robí to teraz!” Robyn povedal V štýle. smeje sa. Blake zopakovala svoje vyhlásenie. “Vyrastal som, keď som sledoval Robyn, a ja stále robím. Mám pocit, ako by sme vždy miešali veci a budeme sa navzájom volať ako:” Máte moju červenú? ” Dostalo sa k bodu, že sa musíme navzájom posielať späť. “

Aj keď Blake pravdepodobne strávil spravodlivý podiel času na kopanie do svojej sestry Teen čarodejnica-éry šatník, to je Robyn, ktorý teraz cíti nadšený, keď jej malá sis je do niečoho, čo má na sebe. “Cítim sa tak dobre, pretože Blake je módna ikona, dobre?” dodala. Dvaja sa neustále zdokonaľujú, ale zároveň vedú druhú kontrolu, či určitý vzhľad práve nefunguje – vlastnosti, ktoré v nich vplýva ich matka, bezpochyby. “Je laskavá s ľuďmi a vždy im bude pochváliť z pravého miesta,” povedal Blake. “Aj keby to nebolo jej štýl oblečenia, videla, že vynaložili úsilie na to, aby vyzerali krásne a práve to robili a brali to s tým rizikom, boli krásne, niekedy sa pozerám do zrkadla a som si istý o niečom, ale ak je Robin alebo jeden z mojich priateľov, to vyzerá skvele, zrazu som si to istý. Chcem povedať, že vo svojom každodennom živote obvykle nemám účesy v tvare srdca a dymové oči! ” A kým sme na tému, môžeme hovoriť o kúzlo, ktoré je Blakeov srdcový tvar updo?

Blake Lively & Robyn Lively - Embed
Matthew Eisman / Getty

SÚVISIACE: Drogéria 10 dolárov Lipgloss nájdete v Blake Lively spojky

“Je to srdce!” Žijúci sa zvolal a otočil sa, aby nám ukázal zadný pohľad na jej účes. “Nikdy som to tak neurobil, ale môj kaderník Rod Ortega ho vytvoril. Dnes večer je veľa srdiečiek a zdobenie miestnosti, takže to bolo veľmi tematická.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 1 =

map