Blake Lively vytiahne najtrúsenejšiu farbu známu ženu

Blake Lively oznámila, že sa neboja vziať módne riziko. Len včera vystúpila herečka s dvoma sametovými blejzormi a ničím nižším – niečo, čo sme si celkom istí, že sme predtým neurobili. 

Za jej druhú ORL pri vytváraní tlačových kôl pre svoj nový film Jednoduchá výhoda v N.Y.C. v piatok Lively zvýšil ante tak, že odtiahol najprísnejšiu farbu známu ženu vo forme obleku Versace. Či už chcete nazývať vápnom, neónovým alebo zvýrazňovačom zeleným, je odtieň ťažko zvládnuteľný, ale Blake ho nielenže nosil s dôverou, ale tiež sa odvážil spárovať s rovnako jasným príslušenstvom. 

osobnosť Sightings in New York City - August 17, 2018
Gotham / Getty Images

Aquamarine drop náušnice, zdobené fuchsie podpätky, a zodpovedajúce ružové pery pridané dokončiť dotyk na herečku oblek sveter combo. 

S jej morskými vlnami vytiahnutými späť do leštenej hnoja, sme úplne pripevnení na živý Lively. Ale upozornenie: nedívajte sa príliš dlho, oči začnú ublížiť.

To bol len prvý deň pre medzinárodné tlačové turné filmu, takže sa zdá, ako keby Blakeov sartoriálny maratón práve začal.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

52 + = 61

map