Blake Shelton a Gwen Stefani’s Embarrassing Yearbook Pics sú skutočne roztomilé

Niekedy sa zaujímalo, čo Blake Shelton a Gwen Stefani vyzerali, keď boli mladí študenti so širokými očami?

Vďaka Ellen DeGeneresovej máme nakoniec odpoveď. Stefani tento týždeň zastavil televíznu show komikov a hostiteľa, aby rozprávala o svojom vzťahu so spoločnosťou Shelton a konkrétne o tom, ako bola zodpovedná za jeho ľudia Sexiest Man Alive cover.

“Cítim sa úplne zodpovedne, pretože nie je taká osoba. Nemá ani rád fotografovanie, nikdy ho nemôžete presvedčiť, aby to urobil, “povedala. “On mi len zavolal, on je ako,” Chcú, aby som to urobil, “Som rád,” mali by ste to úplne urobiť! Prečo nie? Váš záznam práve vyšiel. Ste tak sexy. “Urobil to a bol to len chaos, blázon.”

Pokračovala a vysvetlila, čo považuje Shelton za sexy a hovorí, že je to “to veľké staré srdce a ten zmysel pre humor, viete. Dokonca ani neberie vážne a je to taký neuveriteľný človek. “

SÚVISIACE: Gwen Stefani vtipy, že jej deti sú zmarené po prijatí ich vianočné darčeky

Sexy veci na rozdiel, DeGeneres sa podarilo Stefani trochu rozpakať tým, že vytiahne svoje staré ročné fotografie a pýta sa, či si myslí, že by sa dostali dohromady.

Blake Shelton and Gwen Stefani High School Yearbook Ellen - Embed
TheEllenShow / YouTube

Vo veselých záberoch Shelton vyzerá dosť odlišne, keď sa Stefani športuje krátkym bobom. “Nie,” povedal Stefani s radosťou. “Mám pocit, že to skutočne funguje.”

Pozrite sa na jej plnú reakciu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

89 − = 87

map