Blondínka Sophie Turner nevyzerá na filmovom festivale v Benátkach nič podobného Sansovi Starkovi

Sansa Stark, je to vy? Hra o tróny herečka Sophie Turnerová v nedeľu ohromila na filmovom festivale v Benátkach, zatiaľ čo nevidí nič ako postava, ktorá z nej robí medzinárodnú hviezdu.

Novooblúska herečka zaplašila čierny Yanina Couture šaty s otvoreným chrbtom, ktorý ukázal svoju fit. 20-ročná žena s čiernymi patentovanými stilettami a náušnicami na plátne a nosila blond vlasy v retro hollywoodskych vlnách na premiéru nového filmu Mel Gibsona, Píly hrebene. Bronzové dymové oko dokončilo očarujúci pohľad.

Sophie Turner

 Hra o tróny hviezda omráčená v ponorí Yanina Couture šaty s retro vlnami na Píly hrebene premiéra.

Elisabetta A. Villa / WireImage

Hviezda, ktorá naozaj vyrastala pred našimi očami, pracovala ako kamaráti a zastavila sa s fanúšikmi; Avšak nechodila do Benátok proste zabiť na červenom koberci. Pred blížiacou sa premiérou filmu spoločnosť Turner prijala cenu Kinéo Diamanti na tlačovej konferencii.

SPRIEVOD: Elle Fanning vyzerá ako princezná Marc Jacobs na sile mladého Hollywoodu v L.A..

Táto herečka skutočne prichádza do svojej vlastnej, a to ako na obrazovke, tak aj mimo nej. Kliknutím na našu galériu zobrazíte viac pohľadov z červeného koberca na filmovom festivale v Benátkach.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 3 =

map