Blythe Danner dokazuje, že Rom-Coms nie sú len pre mladých romantických ľudí, keď sa uvidím v mojich snoch

Ak nie ste medzi miliónmi tisícročí, ktoré podľahli gravitačnej ťahu videnia Pitch Perfect 2 v divadlách tento víkend, potom snáď dospelý obsadenie a zrelý sprisahanie Uvidíme sa v mojich snoch je viac na vašej uličke. Film rozpráva príbeh o Carol Petersen, ktorú hrá Blythe Dannerová, ktorá sa po tom, čo bola v jej neskorších rokoch sama, rozhodla znovu vyskúšať datujúcu scénu. Septuagenarian čoskoro zistí, že datovanie je po všetkých tých rokoch stále ťažké – áno, táto časť sa nikdy nestane ľahším! – kým sa nestretne s dôchodcom Bill (Sam Elliott).

Dostali sme sa s Dannerom, keď sa zastavila u nás V štýle portrétnej štúdii na filmovom festivale Sundance, kde nám povedala, že skutočne verí vo filozofii filmu, že nikdy nemôžete prestať žiť život naplno, aj keď sa okolnosti zmenia. “Myslím, že ľudia ako baby boomers, budú cítiť v pokoji s ich situáciami, keď vidia film,” povedal Danner. “Myslím, že si musíme pamätať na to, aby ste boli otvorení situáciám, ale aj v pokoji s čímkoľvek, čo ste dostali, a naučili sa akceptovať akúkoľvek konkrétnu situáciu, v ktorej ste.”

SÚVISIACE: Stručná história celebrít Matka-dcéra štýl

Vychádza zo skúseností priateľov, ktorí sa vrátia do zoznamovacieho sveta ako odkaz na jej charakter. “Stretávajú sa na moste alebo na stretnutí,” hovorí. “Je to bežné pre vekovú skupinu” – hoci Danner sám nepatrí do tejto kategórie. “Môj manžel Bruce Paltrow bol neuveriteľný chlapík,” povedala. “On zomrel pred 13 rokmi, bol to len fenomenálny producent, spisovateľ, režisér a podľahol rakovine ústnej dutiny, takže bolo veľmi smutné, že som ho stratil, hovoria, že keď máš to najlepšie, sakra so zvyškom. To je to, ako sa cítim. “

Namiesto datovania to, čo jej naozaj dáva vzrušenie, vidí niekoho vo svojej vekovej skupine hlavnú úlohu a príležitosť hovoriť s obavami generácie baby boomu. “Cítim sa tak šťastne, že sa môžem dostať do obuvi iných ľudí,” dodala. “Mám rád predstierať, myšlienka, že môžete pokračovať v skúmaní a kopať hlbšie, to je to, čo je vzrušujúce, práve som sa naučil, že chcem konať, kým zomriem – pokiaľ budem môcť chodiť.”

Pozrite si trailer na film nižšie. Uvidíme sa v mojich snoch sa otvára vo vybraných divadlách 15. mája.

 

 

FOTKY: Slávne rodiny: ako matka, ako dcéra

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 11 = 16

map