Blythe Danner vysvetľuje, prečo dcéra Gwyneth Paltrow deti sú viazané pripojiť sa k rodinnej podnikanie

Gwyneth Paltrow zjavne má vražedné gény – pozrite sa, ako elegantne starne – ale zdá sa, že v jej žilách preniká niečo iné: talent.

V utorok večer v New Yorku si matka 43-ročného podnikateľa, herečka Blythe Dannerová, chvíľu zobrala sviatočnú tašku Maxi Whitney a otvorila sa o jej vôli jej poslednej manželky Bruce Paltrowovej. Strhávajúc jej perly a náušnice, oba darčeky od jej milovaného bábu a dievčatko Stretnúť rodičov hviezda otvorene odhalila, že trávi oveľa menej času pripravovaním sa na udalosť ako Gwyneth. “Som trochu lenivý, že som sa dal spolu,” povedala V štýle, dodáva: “Moja dcéra si po mne neberie.”

Zanedbateľná, 73-ročná krása sa vyjadrila svojou láskou k svojim dvom vnukom, Apple 11 a Mojžišovi Martinovi, 10, Gwynethovi deťom s bývalým manželom Chrisom Martinom. Konkrétne vysvetlila, že predškoláci ukazujú príznaky záujmu o svet Hollywoodu. “Hovorím vám, oni sledujú v našich krokoch. Neviem, či som šťastná alebo smutná, “zavrčala.

Tak ako presne sú určené pre hviezdy? “No, už spievajú, tancujú a hrajú, a sú úžasné. Sú to skvelé. “Samozrejme, Apple’s selfie hra už predtým dokázala, že má to, čo potrebuje na to, aby zaujalo pozornosť niekoho ako budúcu striebornú obrazovku miláčikov alebo dokonca model.

Fotografie, ktorú vyslal Gwyneth Paltrow (@ gwynethpaltrow)

FOTKY: Štýl červeného koberca od Gwyneta Paltrowa

To však nebolo to, čo Danner očakával, že Gwyneth sa stane. “Vždy sme povedali našej dcére:” Si tak chytrý. Nemusíte byť, nemusíte byť herečkou. “V škole nám bolo povedané, že môže byť filozofom, právnikom, pretože bola veľmi jasná, ale chcela to urobiť,” odhalila. “Ale teraz sa naozaj rozprestiera a skutočne robí krásne so svojou kuchárskou knihou a všetko.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 80 = 86

map