Bobbi Brown uvádza svoju vlastnú líniu okuliarov

Keď príde na to, čo vyzerá dobre na tvári, nie je veľa ľudí, ktorí vedia, čo bude pre vás pracovať, ako makeup guru extraordinaire Bobbi Brown. Takže nie je žiadnym prekvapením, že Brown spolupracoval so skupinou Safilo a spustil rad štýlových okuliarov. Zbierka okuliarov, čitateľov a slnečných okuliarov je navrhnutá v rôznych tvaroch a farbách s cieľom zvýšiť prírodnú krásu ženy.

“Ako odborník na krásu som vždy vedel, ako okuliare dokážu pretvárať tvár a chcú vziať tajomstvo z toho, ako si vybrať správne okuliare,” povedal Brown. Existuje trojstupňový systém na výber toho, ktoré z 16 rôznych okuliarov a 14 slnečných okuliarov sú najlepšie pre vašu tvár. Najprv vyberte zo štyroch štýlov: Moderné, klasické, trendové alebo športové. Potom vyberte tvar tváre. Nakoniec vyberte zo štyroch rôznych farebných palet, z ktorých každá má iný účel. Nahé a ružové tóny sa správajú rovnako ako červená (ktorí vedeli!). Neutrálne tóny vytvárajú holý vzhľad, zatiaľ čo tónové farby vyvažujú tón pleti. Kontrastné farby (ako modrá a čierna) posilňujú a zväčšujú tvár a pery. Hej, je to ako make-up!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

23 + = 24

map