Brad Pitt a Angelina Jolie dosiahli dohodu o starostlivosti

UPDATE: Hovorkyňa Angeliny Jolie vydala toto vyhlásenie: “Táto zavádzajúca únik nie je v najlepšom záujme detí. Od začiatku sa Angelina sústredila iba na svoje zdravie a potreby, a preto bolo také dôležité, aby táto posledná že je to ľútosť, že niekto z vlastných sobeckých dôvodov unikol selektívnym častiam dôverného a zapečateného súdneho záznamu, aby vytvoril nepresný a nespravodlivý obraz toho, čo sa naozaj deje.

S letom 2018 na nás, posledná bitka Angelina Jolie a Brad Pitt je konečne vidieť nejaké uzavretie.

Ako už bolo oznámené, Jolie natáčala zlý pokračuje v Európe počas leta a chce svojich šiestich detí (Maddox, 16, Pax, 14, Zahara, 13, Shiloh, 12, Knox, 9 a Vivienne, 9).

Medzitým bude Pitt natáčať Quentin Tarantino Raz za čas v Hollywoode (uviedli ste to: Hollywood – ale aj Veľká Británia z nejakého dôvodu) a chce, aby boli jeho deti blízko domova.

Nakoniec sa dosiahlo dohoda pre päť detí – najstarší Jolie-Pitt, Maddox, má možnosť vybrať si, koľko času by chcel stráviť s každým z jeho rodičov.

Podľa súdnych dokumentov, ktoré získal E !, je dohoda nasledovná: Pitt bude mať starostlivosť o svoje deti od 8. júna do 17. júna štyri hodiny denne, zatiaľ čo v Londýne (Jolie má nájomný dom v meste). Od 27. júna do 1. júla bude Pittovi poskytnutá starostlivosť o 10 hodín denne. Herec má tiež dátumy zaistenia neskôr v júli.

Toto rozhodnutie sleduje správy o tom, že sudca v prípade rozvodu Brad a Angelina rozhodol, že “nemajú vzťah so svojím otcom škodlivé” pre deti Jolie-Pitta a že je “kritické, že každý z nich má zdravý a silný vzťah s ich otca a matky. “

'Maleficent' Costume And Props Private Reception - Red Carpet Arrivals
Fred Duval / Getty Images

SÚVISIACE: Prečo Angelina Jolie mohla stratiť starostlivosť o svoje deti na Brad Pitt

Anonymný zdroj povedal E! že obidve strany považujú dohodu za “vzájomne prijateľnú” a upresňujú, že Pitt “cítil, že má skutočne slovo a že súd vidí svoju stránku vecí” a je “nadšený” výsledkami.

“Cíti, že je to obrovské víťazstvo,” pokračoval zdroj. “Je to veľký krok a dúfa, že sa s každým z nich bude aj naďalej venovať späť.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

34 − 31 =

map