Brad Pitt a Marion Cotillard Otočte spojenú premiéru do neba Colorblock

Po zastávkach v USA a Ázii v nedeľu v noci Marion Cotillard a víchrica Brad Pitta spriaznený propagačné turné ich pristál v Cotillardovom rodnom meste: v Paríži.

Cotillard, ktorá je tehotná s jej druhým dieťaťom, jej obliekala kvitnúce dieťa v karmínovej jednoramennej šatách Dior. Sálavé, voľne tečúce šaty obsahovali jediný dlhý rukáv a skromnú štrbinu na kolená a jemne naznačili, že pod 41 rokov sa zmenila jeho silueta. Pre chladnú novembrovú noc, víťaz Oscara navrhol jej hnedé pramene v bezproblémových vlnách a rozhodol sa pre nízku kľúčovú ružovú poutku a mierne dymové oko.

november 20, 2016

Cotillard si obliekala kvitnúce dieťa v karmínovom jednoramennom šatách Dior spriaznený premiéra v Paríži. Sálavé voľne tečúce plášte predstavovali jediný dlhý rukáv a skromný štrbinovitý štrbinovitý zárez a jemne naznačovali zmenu siluety herečky pod ním.

Bertrand Rindoff Petroff / Getty

Vedľa nej – len týždeň po tom, čo urobil svoj debut sólo červený koberec od potvrdenia rozchodu s 52-ročnou Angelinou Jolie-Pittovou, vyzeral každým kúskom vedúceho muža v ostrom oblečení s náprsným oblekom a šatkou prekrývajúcou sa nad jeho krídlami.

spriaznený Premiere - Embed 1
Bertrand Rindoff Petroff / Getty

FOTKY: Chic Maternity Style od Mariona Cotillarda

Rozmáhajúci romantický thriller, spriaznený rozpráva príbeh amerického spravodajského dôstojníka (Pitt), ktorý sa zamiluje do boja proti francúzskemu odporu (hrá Cotillarda) počas misie v severnej Afrike počas druhej svetovej vojny.

VIDEO: Pozrite sa na Steam Trailer pre Brad Pitt a Marion Cotillard spriaznený

 

spriaznený búrky do divadiel tento týždeň, 23. novembra.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

71 − 70 =

map