Brian Austin Green chce štvrté dieťa s manželkou Megan Fox

Brian Austin Green má deti na mozgu.

Beverly Hills, 90210 alum, ktorý v súčasnosti zdieľa troch synov s manželkou, Megan Fox, odhalil, že chce pridať k svojmu plodu.

V pondelok Green vyjadril svoje dieťa počas chatu v službe Facebook Live Hollywood Pipeline, a pripustil, že od víkendového syna Journey River vlani v auguste, že dúfa, že maľovať materskú ružovú prvýkrát.

“Chcem dievča,” pripustila Greenová. “Naozaj chcem dievča.”

VIDEO: Megan Fox je tehotná!

“Teraz mám štyroch chlapcov, piaty je basketbalový tím,” špekuloval a odkazoval na svojich troch synov s Foxom, Noahom Shannonom, 4, Bodhi Ransom, 3 a 1-ročnou Journey River, rovnako ako jeho 15- rok-starý syn Kassius z predchádzajúceho vzťahu s herečkou Vanessou Marcilovou.

A zatiaľ čo Green uznal, že iný chlapec bude “trochu úžasný”, brzdí plány na výrobu dieťaťa z tohto dôvodu. “Obávam sa, že keď sa pokúsim, dostanem len ďalší chlapec,” povedal počas rozhovoru. “Nielen preto, že milujem svojich chlapcov, ale budem mať ďalšieho chlapca a neviem, či som pripravený na päť.”

Žijte s BRIAN AUSTIN GREEN !!! Príďte chatovať

Publikované spoločnosťou Hollywood Pipeline v pondelok 21. augusta 2017

DÔVODOVÁ SPRÁVA: Megan Fox deti hrajú zdobiť v najsladších nových rodinných fotografií

Zdá sa, že zelení chlapci budú musieť vynaložiť nejakú trpezlivosť, kým čakajú privítať malú sestru!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 + = 12

map