Britney Spears odhalí svoju šikovnú postavu v bikinách Red Cutout

Britney Spears je späť. Ako pieseň stúpa hore, aby vydala svoje nadchádzajúce album, sláva, dáva nám vážne fitspo so svojou šikovnou postavou.

Po tom, čo sa Jimmy Kimmelová pokušila s epickým zobudením, matka dvoch ľudí odišla s rodinou na Havaj a ukázala svoju tónovanú postavu v červenom výstrihom halter bikinách. Pre svoj deň v stredu v slnku si Spears udržala svoje blonďaté pramene, ktoré boli vytiahnuté do vysokého konca a chránili oči zrkadlovými leteckými ramenami.

Dnes bol úplne úžasný deň !!!! Nakoniec som vám povedal všetko o sláve a mal som krásny čas na pláži s rodinou. Ďakujem za lásku a podporu ����������

Video vyslané Britney Spears (@britneyspears)

Keď sedela na brehu a hrávala vo vlnách, Spears sa usmieval a vzal si rodinný čas. Po svojej návšteve na pláži popová hviezda zdieľa video dňa, ktoré ukázalo, že jej nápadné pusté pózy a opaľovanie v piesku, hrať so svojimi synmi Sean, 10, a Jayden, 9, vo vode, a zdôraznil jej štepený abs ako ona klape okolo v ich dovolenku doma v jej bikini top a biele šortky.

VIDEO: Transformácia štýlu Britney Spears

 

“Dnes to bol úplne úžasný deň !!!!”, spomínala jej nadchádzajúci album. “Nakoniec vám to všetko poviem sláva, a mala krásny čas na pláži s rodinou. Ďakujem za lásku a podporu. “

SÚVISIACE: Pozrite sa na Veselú žartu Britney Spearsovej o spánku Jimmy Kimmelovi

Zaslúžený! Spearsov nový album klesne 26. augusta.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 1 =

map