Britney Spears, Selena Gomez a Lily Collins All Switch Up Their Hair Extensions

Celebrity – sú rovnako ako my. V týždňoch pred sviatočnou sezónou hviezdy ako Britney Spears, Selena Gomez a Lily Collins udržiavajú svojich stylistov zaneprázdnených poslednými zmenami, najmä v kategórii rozšírenia vlasov. Collins a Spears sú najnovšími členmi klubu, pričom obaja pripisujú svojim Rapunzel-esque vyhliadkam k zmenám klímy. Zvlášť speváčka bola s jej účesmi dosť experimentálna a tento rok skákala na príslušných dúhových vlasoch a trendy lalov o niekoľko mesiacov späť, zatiaľ čo Collins neustále vyrastala svoj pixie od prvého debutovania tohto strihu vo februári.

SÚVISIACE: Pozri najlepší červený koberec Lily Collins

Prípadne Gomez vzal jej rozšírenie von a v súčasnosti pracuje vlnitý lalok, ktorý hity tesne pod jej kľúčnou kosťou. Hviezda bola celkom upokojná v súvislosti s používaním umelých kúskov a predtým sa priznala, že jej závideniahodné vrstvy boli “veľmi falošné”. Pozrite sa na Instagram príspevky od spoločnosti Spears a Collins nižšie a pozrite sa na každú novú hviezdu. Urobte to kliknutím na našu galériu najpôsobivejších make-upov celebrít z roku 2015.

Fotografie, ktorú vyslal Lily Collins (@lilyjcollins) 30. novembra 2015 v 17.32 hod. PST

Fotografia vyslaná Britney Spears (@britneyspears) dňa 16.12.2015 v 19:09 PST

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 5

map