Britney Spears ukáže svoj nádherný vianočný strom v Instagram Video

Dovolenkový duch je živý a dobre v domoch Spear! Britney Spears debutoval koláž videa Instagram, že predvádzal obrovský strom, slávnostné soby, vďakyvzdania a niektoré roztomilé rodinné fotografie.

Naša veľká vďakyvzdania!

Video vyslané Britney Spears (@britneyspears)

Ikona pop naozaj šli všetci von na jej oblohe vysokej ružovej a zlatej na tému vianočný strom, ktorý pózovala vedľa s jej neter Lexie (tiež zobrazený na koni hračky sobov). Strom predstavoval blikajúce svetlá a ružové a zlaté ozdoby, ako aj kvety a luky.

Kmeň Spears vyzeral útulne v košeli. Opravdu, Spears dodal tento titulok na príspevok: “Naša veľká vďakyvzdania!” Jedna z fotografií ukázala, že jej synovia a ich bratranci sa tešia, čo vyzerá ako lahodná večerná večera vďakyvzdania.

Hviezda má veľa byť vďačná za jej deviate štúdiové album sláva bol uverejnený začiatkom tohto roka. V poslednej dobe debutovala svojím nahmataným hudobným videom pre svoj singel “Slumber Party”, v ktorom sa nachádza Tinashe.

Spears sa stala známou na Instagram pre zdieľanie hlúpe, bystrý a povznášajúci fotografie a videá, rovnako ako inšpirujúce citácie, ktoré pridali nádych rozmar do časových radov svojho nasledovníka. Za svoj posledný bezstarostný prírastok, popová hviezda a spoločnosť vydali svoje vlastné video s manévinkami na dosť nerovnomernej jazde. Ona popísala video, “Snažili sme sa, ale lietadlo bolo neisté”, po ktorom nasledoval nejaký drzý jazyk out emojis.

SPRIEVODCA: Najlepšie celebrity Mannequin výzvy, ktoré vás inšpirovať, aby si svoje

Naozaj sme sa snažili, ale lietadlo bolo neisté

Video vyslané Britney Spears (@britneyspears)

VIDEO: Britney Spears najlepšie okamihy krásy

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 1 = 4

map