Britney Spears vyzerá šialene zúrila v poslednom Gym Selfie

Iný deň, ďalšia závislosť na telocvični Selfie od Britney Spears.

V utorok 35-ročná popová ikona odišla do Instagramu, aby predviedla svoju pôsobivú tónovanú postavu, pripomínajúc nám ešte raz, že sme sa dostali do telocvične. V rade záberov, matka dvoch flaunts jej neuveriteľne fit telo v páre drobných gaštanových šortky a odhaľujúce teal športové podprsenku.

Zdá sa, že sa Spears dôkladne tešil z tréningu, o čom svedčí aj jej čas strávený preč pred zrkadlom od podlahy až k stropu, vytiahnutím jazyka a prepínaním jej účesu.

Populárne, “Toxická” speváčka nechala svoje telo rozprávanie a predstavila zbierku “gramov s iba emojis: dva kvety ibišteka a dve jablká.

��������

Príspevok, ktorý zdieľa Britney Spears (@britneyspears)

Napriek tomu, ako to vyzerá na sociálnych médiách, Spears sama odhalila, že nemá rád stráviť veľa času v posilňovni. “Mám rád, že môj tréning je účinný v krátkom čase,” vysvetlila v rozhovore Ženské zdravie. “Začínam s 20 minútami intenzívneho kardio – bežne bežiaceho – prejdeme na ľahké záťaže, cvičenia v telesnej váhe, ako sú push-upy, squaty a sit-upy, a potom ju dokončite s natiahnutím.”

No Britney, všetko, čo robíte, je práca!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 53 = 61

map