Britney Spears zobrazuje jej Insane Abs pri tanci na Meghan Trainor

Britney Spears nám dáva kúsok svojho šialeného tela a legendárnych tanečných pohybov v najnovšej chvíli.

Matka dvoch sa v nedeľu dostala do Instagramu, aby sa zdieľala s kozmickým klipom, ako sa dostala do seriózneho tanečného tréningu do piesne Meghan Trainor “Me Too” a jej tónovaná postava je na plnom displeji.

“Bolo to chvíľu, čo som si uvoľnil,” hitmaker “Slave 4 U” načrtol video, čo dokazuje, že jej predlžuje plachtenie abs a pôsobivé telo v malej bielej polka-dotovej športovej podprsenke zdobenej svetlými kvetmi, najmenší teplé ružové tréningové šortky a hustá čierna šatka, keď tancuje búrku.

34-ročná mladá žena, ktorá nedávno získala v pohybe tanečný arzenál na MTV Video Music Awards, sa v klipu nezdržiavala, keď si šľahala dlhé blond vlasy okolo seba, keď sa na ňu cvičila domáce telocvične.

Princezná popového pery sa synchronizuje so svojou melódiou, keď sa zbiera a sklopí k fotoaparátu. “Kto je tá sexy vec, ktorú tam vidím?” ona ústa, keď sa otočí tvárou v tvár objektívu.

Bolo to chvíľu, kým som si uvoľnil ����

Video vyslané Britney Spears (@britneyspears)

SÚVISIACE: Sledujte Britney Spears Vyučujte tanečnú triedu Cutest Little Girls

Sledujte úplný klip vyššie. Získajte, Britney!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + 9 =

map