Brooke Shields debutuje s novorodencovou dôverou tela v bikinách

Leto môže byť niekoľko mesiacov, ale nehovorte to Brooke Shieldsovi. Očaruje vopred teplú sezónu s množstvom plaveckých obrázkov a jej bikini hra je veľmi na mieste. 52-ročná herečka odovzdávala fotografie pondelok a nemohla vyzerať šťastnejšie alebo zdravšie, keď žije svoj najlepší “život v bikinách v raji”.

Je to o to príjemnejšie, vzhľadom na to, čo v poslednej dobe povedala o svojom postoji voči vlastnému telu.

Život v bikinách v raji ��

Príspevok, ktorý zdieľa Brooke Shields (@brookeshields)

Ďalšia modrá lagúna…

Príspevok, ktorý zdieľa Brooke Shields (@brookeshields)

Pripustila zdravie v decembri, keď odišla 50 rokov, sa jej pozornosť sústreďuje na svoje telo viac než kedykoľvek predtým, ale získala od svojej rodiny silu, aby bola šťastnejšia a dôvernejšia svojim telom.

“V lete som nosila plavky – vždy nosím kúpacie obleky, ktoré pokrývajú všetko, najmä dno – a moja staršia dcéra povedala:” Viete čo? Nemôžete nosiť to dno. a [vyzerá to] oveľa väčšie. ” A ja som povedal: “Nechcem, aby som sa dostala von!” A ona ide: “Vieš čo?” “Povedal Shields.

SÚVISIACE: Ako nájsť džínsy, ktoré sa hodia perfektne, podľa Brooke Shields

“Takže mi nájde nový plavky, kde bola celá tá malá polica a ja som bol vystrašený, ale môj manžel povedal:” Ten plavky vyzerá skvele Rowan má pravdu Ak ukážeš trochu viac, je to skutočne omračujúce . ‘ Takže som sa od nej musel učiť a povedala: “Mami, tvár, máš skvelý zadok, neviem prečo sa to pokúšate skryť.” A tento typ validácie je pre mňa veľkým problémom, pretože v ďalšom dychu ma nenávidí. “

Svojím novým dôverou v bikinách je vďačná, že časy sa menia od mladšej.

“Bol som vždycky považovaný za atletického, a to preložené do veľkého. Bol som veľký,” povedala. “Našťastie sa v týchto dňoch akceptuje toľko ďalších typov tela. To, čo som sa snažila robiť, a teraz vidím viac so svojimi priateľkami, oslavuje iných ľudí.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 67 = 70

map