Brooklyn Beckham je najlepší veľký brat, vyznamenáva svoje súrodencov s novým tetovaním

Je mu iba 18 rokov, ale Brooklyn Beckham je už na ceste k jednému dni, ktorý súpera so svojim otcom Davidom v oddelení tetovania.

Týždeň po odhalení obrie hrudníka, zdvorilosť celebrít tetovanie umelca doktora Woo, pekný Brit debutoval ďalšie nové tat na Instagram. Najnovšie umelecké dielo Brooklyna, urobené v rukách p. K v New Yorku, je podceňovaný hold jeho troch súrodencov.

Najstaršie dieťa Davida a Victoria Beckham v Brooklyne mali narodené roky svojich mladších súrodencov – bratov Romeo, 15 a Cruz, 12 a jeho malá sestra Harper 6-trvale napustená na zadnej strane ruky, tesne nad lakť.

@ mr.k_tats

Príspevok zdieľaný spoločnosťou bb (@brooklynbeckham)

Šesťmiestne tetovanie “020511” slúži ako denná pripomienka ostatných členov beckhamského chovu. 02 je pre Romea, ktorý sa narodil 1. septembra 2002; 05 je pre Cruz, ktorého narodeniny je 20. február 2005; a nakoniec 11 je pre malého Harpera, ktorý sa narodil 10. júla 2011.

TK
Victoria Beckham / Instagram

Ako je to sladké?

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

50 + = 59

map