Bruno Mars je na Carpool Karaoke!

Skupina Carpool Karaoke pre nadchádzajúce mesiace sa stále zlepšuje. Okrem sviatočnej verzie s Mariah Carey, obľúbeným segmentom Neskoré neskoré vystúpenie s Jamesom Cordenom bude tiež hrať s popovou hviezdou Bruno Mars!

Spevák “Just The Way You Are”, ktorý tento týždeň vynechal svoje nové album, sa včera dostal do Instagramu, aby potvrdil svoju nadchádzajúcu prezentáciu. On poslal selfie s hostiteľom James Corden, ako oni boli natáčanie segmentu-v pic, dvaja sedia v aute, a Mars má na sebe jeho obvyklý eklektický odev, vrátane vzorované oranžovej a čiernej košeli, niekoľko zlatých reťazcov, slnečné okuliare a 24K klobúk. Pod obrazom Mars napísal: “Keď sa nezastaviteľná sila stretne s nehnuteľným objektom @ j_corden ďakujeme za výťah.”

Keď neschopná sila spĺňa nehybný objekt @ j_corden Ďakujeme za výťah.

Fotografie, ktorú vyslal Bruno Mars (@brunomars)

Začiatkom tohto týždňa Madonna tiež odhalila, že natáčala segment Carpool Karaoke. Publikovala Instagram, aby zdieľa novinky a píše: “Jazdiť sa okolo Manhattanu s touto karaoke krupobití Hunk of Burning Love @latelateshow.”

Jazdiť sa okolo Manhattanu s touto kúskou horiacej lásky �������� @ latelateshow����carpool karaoke ����������������

Fotografie zverejnenej Madonou (@madonna) dňa

SPRIEVOD: Madonna je James Corden’s Next Carpool Karaoke Guest-Pozrite sa na Sneak Peek

Zatiaľ nie je slovo, kedy tieto nepopierateľne úžasné epizódy budú vysielať, ale medzitým môžete vidieť Mars na televíznej obrazovke hneď ako dnes večer, keď otvorí americké hudobné ceny.

Hit s albumom ako �� # 24kMagic Otvoríme AMAS zajtra večer! Uistite sa, že ste naladili. ITS SHOWTIME!

Fotografie, ktorú vyslal Bruno Mars (@brunomars)

VIDEO: 2016 AMA nominovaní

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

21 − 19 =

map