Bryan Cranston sa spojí s Instagramom a musí ho vidieť s fotografiou Jennifer Lopez

Lepšie neskôr ako nikdy! Bryan Cranston oficiálne vstúpil do spoločnosti Instagram a jeho prvý príspevok je nevyhnutnosťou.

Zlomené zlé hviezda sa do sociálnych médií zdieľať sami sebe s Jennifer Lopez a bývalý hamilton frontman Lin-Manuel Miranda na dnes ukázať dnes ráno, kde Cranston používal platformu na podporu duoovej novej piesne “Love make the World Go Round”. Lopez a Miranda sa dostali na pódium na debutový výkon melódie, ktorá vyznamenáva a prináša úžitok obetiam streľby vo vnútri nočného klubu Orlando Pulse.

Môj prvý Instagram! Čo je lepšie ako byť s @ jelo a #LinManuelMiranda na @todayshow, “herec tituloval” gram. “Ich pieseň” Láska Make The World Go Round “je fantastická. Som v! Dúfam, že budete taky. 100% výnosov prejde na stránku #SomosOrlando.”

Môj prvý Instagram! Čo lepšie ako byť s @ jelo a #LinManuelMiranda na @todayshow. Ich pieseň “Love Make The World Go Round” je fantastická. Som v! Dúfam, že budete taky. 100% výnosov nájdete na adrese #SomosOrlando http://smarturl.it/LMTWGR

Fotografie, ktorú vyslal Bryan Cranston (@ bryancranston)

Cranston sa objavil na výstave, aby podporil jeho nadchádzajúce film Infiltrátor, ktorý rozpráva príbeh o federálny agent Robert Mazur (Cranston), ktorý sa dostal pod kontrolu, aby sa dostal do obchodnej siete kolumbijskej drogy King Pablo Escobar.

SOUVISLOSTI: Sledujte J.Lo a inšpiráciu prvého premiéra Lin-Manuel Miranda “Love Make the World Go Round”

Nemôžeme sa dočkať, kedy uvidíme, čo zverejňuje postavy.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 66 = 74

map