Budete chcieť, aby ste boli na rodinnej dovolenke Priyanky Chopry

Priyanka Chopra a jej rodina sú vážne najdrahšie. Klan Chopra sa v súčasnosti teší na dovolenke a vyzerá to, že milujú každú minútu. Nie ste si istí, ale naše rodinné prázdniny zvyčajne zahŕňajú oveľa väčšie spory.

Tento týždeň Chopra a jej fam boli v Bombaji na oslavu svojho nadchádzajúceho filmu, Kaay Re Rascalaa, a ona priniesla oboch jej mama a brat do premiéry. Trio pózovalo pre tento sladký obraz, ktorý Chopra označil ako “Moja mama bestest!” Kto je obľúbený.

Moja mama bestest! #WhoIsTheFavouriteChildThough? #SuchASweetMoment #MakingMemories @madhuchopra @ siddharthchopra89

Príspevok, ktorý zdieľa Priyanka Chopra (@priyankachopra)

Teraz tí Chopry už začínajú odísť do nezverejneného miestneho prostredia, aby oslávili nadchádzajúce narodeniny 34-ročnej herečky. Quantico hviezda zdieľala snímku svojej rodiny v lietadle a vyjadrila svoje vzrušenie, aby utiekla so svojimi blízkymi.

Šťastná rodina vacaaaaayyyyy .. # Chopra’sOut ❤️�������������� @ siddharthchopra89 @madhuchopra

Príspevok, ktorý zdieľa Priyanka Chopra (@priyankachopra)

Jedná sa o jednu rodinu nastavujúcu prúd, od vzhľadu vecí. Chopra uverejnila ďalší obrázok kolektívnych pasov tria a podľa nášho počítania má 11 dokumentov! “Dobre cestovaná rodina musím povedať,” poznamenala Chopra fotografia. 

To sú pasy pre 3 ľudí! Dobre cestovaná rodina musím povedať .. whaaaaaaa? @ siddharthchopra89 @madhuchopra ������������

Príspevok, ktorý zdieľa Priyanka Chopra (@priyankachopra)

Povedali by sme to taky! 

PRIPRAVUJEME: Priyanka Chopra nosila mikinu na prvý Couture Show

Sme si istí, že Chopra bude mať úžasné narodeniny obklopené jej rodinou a nemôžeme sa dočkať, kým nebudú vidieť ďalšie fotografie z ich úteku.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

38 − = 37

map