Budete chcieť šaty rovnako ako tento nový super-roztomilý muž Pop Duo

Som automaticky na palube s hudbou, ktorá ma prináša pocit, že som na dovolenke. Takže keď som narazil na Superfruit na YouTube, zamiloval som sa. Super super, super electro, super zábavné duo mužov je ohrozené súčasnými spevákmi Pentatonix Mitch Grassi a Scott Hoying, dvaja homosexuálni chlapci, ktorých hudba sa úspešne podarilo dosiahnuť vrchol môjho letného roku 2017 playlistu.

Ako? Ich debutový EP, Budúci priatelia – časť jedna, obsahuje sedem zvodných skladieb s nízkymi kľúčovými sexuálnymi narážkami, odkazy na lásky milovníkov celebrít (Britney Spears, Chad Michael Murray) a základné odkazy rovnosti. Ich zvuk je ideálny pre vaše slúchadlá, sú to však ich hudobné videá a móda, ktoré robia týchto chlapov to.

Prvá vec je prvá: Gucci. V úvodnej sekvencii ich debutu “Imaginary Parties” video (Pozri nižšie), Grassi a Hoying nosia koordinačné kvetinové obleky Gucci, ktoré mi chcem vlastniť. Ich choreografia je minimálna, s chlapcami a ich tanečníkmi po pomalých, ale elegantných ručných gestách, keď sa pozadia prelínajú od dúdra, ktorá je presvedčená, až po odvážne farebné pozadie. Ale znova je to ich vzhľad, ktorý sa počíta.

Tieto vyhovujúce polka dot modré košele s rybou? Commes des Garcons. Neskôr vo videu sa otáčajú medzi Paul Smith, ASOS, Burberry a veľa platforiem Balenciaga. Nesmiete si nechať ujsť dvojicu späť do chrbta, s Grassi v srsti ružovej Sies Marjanovej kabáte a Hoying v čiernej koženej bundy Marc Jacobs. Je to fab.

Pre to máme kandidáta Candice Lambertovej na to, aby sme poďakovali. Tanečný talent založený na L.A., známy aj za jej prácu so spoločnosťou Green Day, Kelly Clarkson a Bon Jovi, je od Pentatonix od prvého dňa, keď sa stretol pred štyrmi rokmi. Je to jej práca s Superfruitom, hoci to bude robiť vlny.

“Chceli sme ich pozdvihnúť a začať s veľkým treskom,” povedala nám Lambert a vysvetlila, ako sa obrátili na Gucciho a Balenciagu o vysoko módnu inšpiráciu a prístup pop-art k ich vzhľadu. “Chcú byť kapelou s obrazom a kapelou v móde, vo veľkom štýle a kapelou, ktorá sa tým prejavuje nielen ich hudbou, ale aj obrazom, ktorý sa snažia vykresliť.”

Našťastie, Grassi a Hoying uľahčujú prácu. “Scott má tento robustnejší, mužský, zlý chlapec druh atmosféry, ktorý je veľmi sladký a tenký zároveň. On tiež chce byť tam vonku, “povedala na jeho pohľad. “Miluje kože a obleky, ktoré sa hodia veľmi dobre. Žije tiež v nadmerných kusoch, ako trochu drapérie a vrstiev a vrstiev. A tak je iný ako Mitch. Tam, kde Mitch prirodzene má túto ženskú, krásnu stránku; Scott je ako robustný protějšek. “

Grassiho nadšenie k vyjadreniu ženskejšej strany (obaja nosia 90 percent ženského oblečenia) sa najlepšie odráža v snímke pre svoje novo vydané video “Worth It” (Pozri nižšie). Vo filme nosí svetlé ružové Balenciaga šaty, zatiaľ čo Scott sa obráti na Gucci oblek s košele Burberry a topánky Saint Laurent. “Mitch mi povedal, že chce znovu nosiť šaty. Osobne sa o to pýtal, “povedal Lambert s odkazom na šaty z červených kobercov, ktoré nosil v roku 2016 Grammy. “Je neuveriteľné. Mohol som na to dieťa dať tašku a to by fungovalo perfektne. On je neohrozený v móde. “

DOBRÝ TO (PERFECT) ZAJTRA

Príspevok zdieľaný spoločnosťou SUPERFRUIT (@ sup3rfruit)

Pre Lamberta a chalanov je tlačenie módnej obálky kľúčové, hlavne s Grassi. “Obaja máme pocit, že oblečenie je bez pohlavia. Je to všetko o prejavoch a pocitoch a o umení. Veria tomu. Chcú sa vyjadriť prostredníctvom nej, “povedala. “Mojou úlohou je, aby sen umelca prišiel do reality.”

Lambertova estetika je malou punkovou rockou, ktorá cituje Davida Bowieho, Princea, The Ramones a Debbie Harryho ako hlavných ovplyvňujúcich jej prístup k štýlu, ale aj výkriky Beyoncé a Mary J. Blige: “Rozhodne som viac nervózny strana pre seba. Mám vždy niečo, čo je skreslené. Nemám rád veci, ktoré sú dokonalé a hladké. Chcem, aby sa veci naučili. Nechcem, aby mala vždy zmysel. “

Ale jej práca s Superfruit má zmysel, najmä v videu “Bad 4 Us” (Pozri nižšie), kde dokonale spolupracujú s Mitchom v ženskom oblečení Topshop s guličkami, Scott v obleku ASOS a Bally topánky.

Pri priemernej výbave Superfruit nájdete medzi sedem a deviatimi stojanmi oblečenia pre každého speváka. Medzi dizajnéri, ktoré vytiahli, patria Alexander Wang, Loewe, Vetements, Haider Ackermann, Raf Simons a Maison Margiela. “Je to vždy večierok. Je to zábava! Sú to jeden z mojich najobľúbenejších klientov, pretože sa im skutočne páčia, “povedala. “Sú to najlepší ľudia. Sú to najlepší priatelia. Sú super talentovaní. Na planéte nie je nikto podobný. “

Zostaňte naladení na druhú časť Budúci priatelia, k dispozícii 15. septembra – a navštívte ich kanál YouTube viac videí.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

71 + = 77

map