Budete chcieť nosiť každú položku v Dereku Lamovej novú líniu pre atleti – aj keď nebudete biť na gymnáziu

Tu je dôvod, prečo si rýchlo šatňu sami sebe: Derek Lam sa spojil s Athleta pre odvážnu líniu high-výkon oblečenie. Perfektný pre každú aktivitu od joggingu po Pilates, Lam navrhol kolekciu (ceny sa pohybujú od $ 64 do $ 498) so zreteľom na funkciu. Ale ak si nemôžete dokonca pamätať naposledy, keď ste uvideli interiér posilňovne, nebojte sa. Kolekcia inšpirovaná athletickou zábavou vám pomôže udržať vás v pohode bez ohľadu na to, kde sa vaše sobotne popoludní vezme. “Chcel som urobiť niečo jednoduché, pohodlné a praktické,” povedal Lam V štýle. “Mohli by ste ho dokonca hodiť na obed.” Pýtali sme sa dizajnéra, aby sa pokúsil o naše obľúbené funkcie.

SÚVISIACE S DÁTUM: 12 kusov atletiky pre fitnes

Farby sú veľmi chudobné
“Biele panely sú určené na to, aby vyvolali ilúziu chudnutia,” hovorí Lam. “Linky sú inšpirované témou zablokovania farieb v mojej kolekcii 10 Crosby.”

Separátory sa pripravujú na zmiešavanie a zosúladenie
“Chtěla som dať našim zákazníkom možnosti, ako nosiť oblečenie, či už ako dva kusy už štylizované, aby šli spolu alebo ako sa oddelili,” vysvetľuje.

Môžete viacúčelový každý kus
“Capris je vhodný pre aktivity s vysokým alebo nízkym dopadom,” hovorí Lam. “Top plodín má plnú podporu, aby ste mohli robiť čokoľvek, od jogy v ňom.” A v prípade, že by ste sa zaujímali, ako sa cíti o vrcholoch plodín v telocvični? “Nezabudnite ich nosiť s vysoko pásovitými legíkami, aby ste zobrazovali iba prameň pokožky.”

SOUVISLOSTI: Blake Lively zachytáva zábavný moment s trénerom zodpovedným za jej tónované telo

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 7 =

map