Budete chcieť skopírovať Jessicu Bielovu štýlu štýlu Street Look, ASAP

Jessica Bielová sa dostala do niečoho “ja” časom pred Deň matiek. Herečka bola spozorovaná ako opustila taliansku reštauráciu v Santa Monice, ktorá vyzerala ako príležitostná a roztomilá v rozvratnom vzhľade, ktorý by sme úplne kopírovali.

Na vychádzku mala nádherná herečka a novomanželka reštaurácie na sebe šedé tričko, ktoré si zasadilo do dvoch ľahkých umývaných džínsov. Snažila sa dokončiť s krémovým sako, ale bola to jej 90-dňová inšpiratívna stylová dotyk, ktorá skutočne zaujala naše oko. Biel umelo zaviazal flanelovým gombíkom okolo pásu, čím mu vyzeral pridaný panáčik. Klasické tenisky značky Adidas Stan Smith a retro slnečné okuliare s mačacím okom zaokrúhli jej vzhľad.

SOUVISLOSTI: Justin Timberlake a Jessica Biel priniesť sexy späť počas dňa noci

Deň matiek v nedeľu a vydanie svojho nového manželky Justina Timberlakeho “Nemôžem zastaviť pocity!”, To bude zaneprázdnený víkend v domácnosti Biel-Timberlake – najmä od chvíle, keď jej syn Silas berie po otcovi. “Je to šunka, rovnako ako jeho otec-vážna šunka,” povedal Biel dnes. “Myslí si, že je všetko vtipné, že ma na mňa trpí po celý čas.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

82 − 73 =

map