Byty, ktoré Emma Watson nosili až do roku 2018, sú ešte stále na chvoste

Červený koberec v roku 2018 Zlatý glóbus bol naplnený množstvom nádherných módnych momentov, v ktorých sme mali ťažký čas sledovať všetky showstoppingové oblečenie. Ale je tu jeden súbor, ktorý určite zaslúži bližší pohľad a to je Emma Watsonová.

Na prvý pohľad to môže vyzerať, akoby mala na podpätkoch, ale herečka si vybrala krásne byty, aby sa spojila s vlastným Ronald van der Kemp šaty. Ukázalo sa, že pohodlné (a elegantné) topánky sú z Newyorskej značky Creatures of Comfort.

prato Slip On
Zdvorilosť
Stvorenia komfortu
246 USD (pôvodne 410 USD)

NAKUPUJ TERAZ

Štýlový štýlový byt je vybavený zábradlím, ktoré môžete obliecť okolo členkov počas bežných dní, alebo môžete ísť von – ako Watson – a vytiahnuť ho okolo tela. Suede deti boli pôvodne ocenené za 410 dolárov, ale môžete ich zistiť za predaj za 246 dolárov na stránke Creatures of Comfort. Určite stojí za to, najmä preto, že bezhlavé byty sú rovnako pekné ako akýkoľvek pár podpätkov.

VIDEO: Všetky očarujúce prírastky červených kobercov z rokov 2018 Golden Globes

 

 

Bohužiaľ, s akoukoľvek osobou schválenou na celebrity, sú zaručené, že sa vypredajú. Ale môžete nájsť pohodlnejšiu obuv od Creatures of Comfort na webe Need Supply. Sme zásoby na pohodlné topánky práve teraz, než je príliš neskoro.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 7 =

map