Calvin Harris blahoželá jeho “krásnej priateľke” Taylor Swift na jej Grammy Win

Calvin Harris je jeden hrdý priateľ – a kto by nebol? Po tom, čo jeho priateľka z popového fenomu Taylor Swift vybrala v pondelok večer svoj prvý Grammy a urobila z neho prvú ženu v histórii dvakrát vyhrala Album roka, Harris urobil to, čo by urobil každý šťastný muž. Chvátil sa.

“Blahoželám mojej krásnej priateľke”, 32-ročný DJ napísal na Instagram spolu s fotografiou Swifta, ktorá jej prijímala reč za preslávenú cenu.

Blahoželám svojej krásnej priateľke

Fotografie, ktorú vyslal Calvin Harris (@ calvinharris)

SÚVISIACE: Taylor Swift a Calvin Harris Cozy Up v Grammys After-Party

“Ako prvá žena, ktorá vyhrala dvakrát album Album roka, chcem povedať všetkým mladým ženám, že tam budú ľudia, ktorí sa budú snažiť podkopať tvoj úspech alebo vziať úver pre svoje úspechy alebo vaša sláva, “povedala divákom. “Ale ak sa práve zameriavate na prácu a nechcete, aby vás títo ľudia odvrátili, niekedy, keď sa dostanete tam, kam idete, rozhliadnete sa a budete vedieť, že ste vy a ľudia, ktorí vás milujú, ktorí a to bude najväčší pocit na svete, ďakujem za tento moment. “

Namiesto Harrisa, speváčka “Out of the Woods” chodila po červenom koberci so svojou krásnou bestie Selena Gomez. Napriek tomu, že nebol schopný zúčastniť sa predstavenia, Harris a Swift boli neskôr videní oslavovať Grammys po-party v Hyde v Los Angeles.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 2

map