Calvin Harris chytil Taylor Swift Cat Olivia Munching na Marisu Hargitay je VMA

Nie je to ako Taylor Swift aby obviňovala jednu z jej milovaných mačiek – to znamená, kým jedna z nich nezbaví svojej idoly, Mariska Hargitay.

Speváčka vyslala obvinenie zo svojej mačičky Olivia Bensonovej, ktorá sa hádala o cenu MTV Video Music, ktorá patrí k Hargitayu a žartovo nazýva jej rozkošným furballom “monštrom”. Poškodená mačkovitá je pomenovaná podľa Hargitayovej Zákon a poriadok: SVU charakteru. Možno je to len nevinný prípad mylnej identity?

SÚVISIACE: Taylor Swift oslavuje Národný deň mačky s úžasnou fotkou Kitty Olivia Benson

“Olivia Bensonová žúva na mesiac Olivia Bensona, pretože je neúctivá,” poznamenala Swift fotografia prijatá jej priateľom Calvinom Harrisom. “Tak rád @ therealmariskahargitay vzal domov a odvrátil od tohto monštra.”

Olivia Bensonová žuvačka na mesiac Olivia Bensona, pretože je neuctivá. Tak rád @ therealmariskahargitay si ju vzal domov a odvrátil od tohto monstra. Foto kredit: @ calvinharris

Fotografie, ktorú vyslal Taylor Swift (@taylorswift)

Swift získala ocenenie MTV Video of the Year za jej pieseň “Bad Blood”, v ktorej sa Hargitay objavil ako súčasť celovečerného obsadenia videa, ktoré tiež získalo Emmy. Dúfajme, že Olivia dokáže udržať svoje labky!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 89 = 90

map