Calvin Harris len odhalil to, čo ľutuje o jeho rozpadu Taylor Swift

Spätný pohľad je 20/20, správne?

Minulý rok sa všetko zdalo jemné a dandy po tom, ako Calvin Harris a Taylor Swift vyhlásili, že sa končí na začiatku leta 2016. “Jediná pravda je, že vzťah sa skončil a to, čo zostáva, je obrovské množstvo lásky a úcty” on tweeted po fámy víriť ich romantika blíži ku koncu.

Krátko nato Harris opustil horúcu novú skladbu, ktorá si vzala letné playlisty: “To je to, prečo si prišiel”. Pieseň a video predstavovali Rihannu. A potom sa nejako ukázalo, že to bol Swift, ktorý v skutočnosti napísal túto pieseň a pôvodne učil svoj obal v Coachelle v apríli.

calvin Harris - Taylor Swift
Kevin Mazur / BMA2015 / Getty

Potom sa veci stali nepríjemnými. Vybral sa na Twitter, aby sa bránil, pieseň a útok Swift. “Napísal som hudbu, produkoval pieseň, usporiadal ju a prerušil vokály. A spočiatku chcela, aby to bolo tajné, a teda pseudonym, “napísal a rozlúčil ďalšie tweety vysvetľujúce, prečo bol zranený. “Myslím si, že ak ste vo svojom novom vzťahu spokojný, mali by ste sa na to zamerať, namiesto toho, aby ste sa pokúšali roztrhnúť váš ex bf na niečo, čo by ste mali robiť.”

Teraz sa zdá, že Harris ľutuje svoje sociálne mediálne správy. V rozhovore pre GQ UK, DJ sa otvára o situácii. “Bol to úplne nesprávny inštinkt,” povedal. “Ochraňoval som to, čo vidím ako môj jediný talent na svete, ktorý je zhoršený. Cítil som, že veci sa hromadia na vrchole mi a to bolo, keď som vyrazil. “

SÚVISIACE VIDEA: Skutočné náklady bývania v Taylor Swift’s Squad

 

Harris ďalej vysvetlil, ako sa jeho vzťah s Swiftom zmenil po tom, ako ho zavolali. “Následky vzťahu boli oveľa výraznejšie propagované ako samotný vzťah. Keď sme boli spolu, sme veľmi opatrní, aby to nebol mediálny cirkus. Rešpektovala moje pocity v tomto zmysle. Teraz vidím, že Twitter v dôsledku toho podľahol tlaku. Trvalo mi chvíľu, kým som si uvedomil, že nič z toho nezáleží. Som pozitívny, “povedal.

Súvisiace články: Lady Gaga hovorí, že by mohla odísť novú hudbu čoskoro

Tam ho máte.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 1

map