Cameron Diaz a Benji Madden Pozrite sa tak v láske a to bude teplo vaše srdce

Joel Madden nie je jediná milá dobrá Charlotta. Hoci Benji Madden a Cameron Diaz nie sú spozorovaní tak často, ako Joel a jeho manželka Nicole Richie, keď sa dostanú do mesta, sú to príkladom #CoupleGoals.

Rocker, 38, a jeho herecká žena, 44, odhalili akékoľvek rozvodové povesti, keď v pondelok vystúpili v Beverly Hills na obed v Bouchone. Náklonnosť na plnom zobrazení, Cameron obalila ruku okolo svojho bozka krku, Madden láskyplne uchopil ruku na oplátku.

Diaz, oblečený v pruhovanom krku, džínsovité džínsy a gladiátorové sandále, držal zelenú nápoj v ruke bez Benjiho. Madden odzrkadľoval neformálnu atmosféru svojej ženy v nadmernom koženom tričku, tmavo vyblednutých džínsoviach, pár Vans a klobúk na prenášanie správ.

TK
Backgrid

SÚVISIACE: Nicole Richie a Cameron Diaz pozerajú so svojimi manželkami v Epic Family Photo

VIDEO: Cameron Diaz: Žiadne ďalšie francúzske hranolky po 40

 

Pár vážne vyzerá tak zamilovaný. Ak Cam a Benji zdieľajú miestnosť s Joelom a Nicolem, sme si celkom istí, že sa spaľuje do ružovej srdcovej hmle, kde kedysi stáli.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

85 − = 79

map