Cameron Diaz a Benji Madden sa dnes zosobášia!

Je to oficiálne, dobre takmer: Benji Madden a Cameron Diaz budú manželom! Hviezdny pár bude na svojom vrchole v roku 2015 na vrchole, keď sa dnes oženil v intímnom ceremoniáli v Beverly Hills v Kalifornii., ľudia potvrdzuje.

Párové svadby sa údajne uskutočnia v Cameronovom domove pod dreveným kvetinovým stánkom na jej dvore, kam sa budú združovať kamaráti a rodina vrátane Drewa Barrymorea, Benjiho dvojča Joel Madden a jeho manželky Nicole Richie, ktorí vlastne predstavili novomanželov.

FOTKY: Najlepšie celebrity svadobné šaty niekedy

A rozprávajte o jednej víchricovej romantike: Pár začal v máji roku 2014 a vzal svoju lásku na ďalšiu úroveň, keď sa dostali do zamestnania tesne pred Vianocami. Iba o niekoľko týždňov neskôr sa zdalo, že už nemôžu čakať dlhšie, aby sa stali jedným – cez víkend, Diaz, 42 a Madden, 35, hostil intímnu skúšobnú večeru v Los Angeles a herečka tiež oslávila jej nadchádzajúcu svadbu bachelorette party.

Želáme všetko najlepšie pre šťastného páru na ich blížiacej sa “I Dos”, a nemôžeme sa dočkať, kedy vidí, čo nevesta nosí pre svoju veľkú prechádzku po uličke!

FOTKY: Najobtiktívnejšie vyzerá Cameron Diaz

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

88 + = 94

map