Cameron Diaz na svoje prvé hodinky, cíti sexy v doplnkoch a žiarlivá kolekcia šperkov značky Coco Chanel

Ak si niečo ako Cameron Diaz, nikdy nezabudnete na svoje prvé hodinky. “Mala som 18 rokov, práve som sa naučila potápať a ja som šla na tento dvojtýždňový potápačský výlet a ja som sa pozeral na tento čierny ciferník, pánske ponorné hodinky z nehrdzavejúcej ocele. Dostal som svoje peniaze, išiel som to a ja som to nosil navždy! Stále to mám, “hovorí Diaz InStyle.com výlučne počas veľkolepého otvorenia vlajkovej lodi značky Tag Heuer v New Yorku. Muselo to byť osud, že Diazove prvé hodinky boli Tag, vzhľadom na to, že je to veľkolepý veľvyslanec značky.

Takže ako hovorkyňa Tagovej a jedna z najobľúbenejších hollywoodskych dám, ako má na sebe hodinky, robí Diaz pocit extra sexy? “To, čo sa mi páči, je, že mám kúsky ako Aquaracer alebo Link Lady, ktoré sú pre mňa skutočne šperky. Keď ich nosím, nosím ich trochu voľne, skôr ako náramok,” hovorí Diaz. “Potom mám svojho Monaka, ktorý je ako môj veľký chlapec, ktorý je hodný a sexy,” pripúšťa s úsmevom Diaz. “Takže pre mňa je to ženské, je to mužské, hraje sa na všetky tie veci naraz, alebo je veľmi špecifické pre jednu vec len preto, že to je to, čo cítim,” vysvetľuje. “Zistil som to – ako všetko, čo nosíte – je to niečo, čo vyjadruje, ako sa cítite vnútri, čo ste v tom momente a čo cítite o sebe.”

Keď Diaz nepracuje po boku svojho trénera Teddy Bass alebo natáčania Annie ako slečna Hanniganová (ktorá je teraz v post-produkcii), Diaz rada oblieka svoj vzhľad s niekoľkými jednoduchými bižutériami. “Mám rád moje prstene a mám rád kombináciu mojich krúžkov a hodinky,” hovorí. “Ak urobím niečo, čo je rýchlejšie, je to zvyčajne len jeden kus.” Ktorá spochybňuje otázku, či sleduje slávne pravidlo Coco Chanel o odstránení aspoň jedného príslušenstva pred odchodom z domu. “Nie, pretože nemám pocit, že to urobím,” rozosmial sa Diaz. “Ale viete, keby som bol Coco Chanel, pravdepodobne by som si dal veľa šperkov, pretože mala prístup k šperkovým šperkom Chanel v určitom okamihu, či ona, tak by som povedala to isté!”

Ak chcete vidieť ďalšie celebrity z tohto týždňa najväčšie fetes, pozrite sa do našej galérie!

ĎALŠIE: • Cameron Diaz On Telesná kniha • Ako sa Cameron zmenila v priebehu rokov • Cameron na radu, ktorú dala svojmu mladšiemu ja

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map