Camila Alves príspevky zriedkavé Instagram Son Levi počas Penguin-zaplnený výlet

Camila Alves a jej rodina sú na dobrodružstve plnom tučniakov! Ako Matthew McConaughey žena dávala niekoľko scénických výhľadov do svojej cesty do nezverejneného miesta, model nemohol pomôcť, ale zdieľať snap ich najstaršieho syna, zatiaľ čo on sledoval desiatky tučniakov hrať na pláži.

My #oldest … oni sú # všade o ma mais velho … !! Eles estão em todos os lugares…!

Fotografie zverejnenej Camila Alves (@iamcamilaalves)

“Moja # najdražšia … sú to # všade …!”, Uviedla Alves, ktorá zobrazila malý Levi, 7, v oranžovej a modrej sako s chrbtom do kamery, keď vietor prešiel cez jeho hnedé kudrlinky. Tučniaky sa zdajú byť len pár metrov od neho, ale nedovolia, aby jeho prítomnosť tam ovplyvnila ich hranie na brehu.

SÚVISIACE: Prečo prenajímame Camila Alvesovú pre naše ďalšie narodeniny Bash

Hoci 34-ročný model zdieľa fotografie svojich detí každú chvíľu na sociálnych médiách, už je to chvíľu, pretože odovzdala snímku Leviho. Zatiaľ čo sa jej ostatné deti a McConaughey nezúčastnili vo svojich fotografiách z cesty, Alves zdieľa viac fotografií svojho času mimo domova vrátane jednej fotky, kde bola fotobombed priateľským tučniakom.

Moja # selfie dňa! Divoké tučniaky na púštnej pláži! Na svojom #babitat #animals #love #nooneelsearound #lovemyjob Olha só o que estava na praia deserta!!

Fotografie zverejnenej Camila Alves (@iamcamilaalves)

“Môj #selfie dňa! Wild Penguins na pustom pláži! Na ich #habitat #animals #love #nooneelsearound #lovemyjob,” povedala titulkom snímku, ktorý jej ukázal s úsmevom ako jej vlnité vlasy, fúka vietor, s tučniakom pózuje za ňou. Po lietaní do destinácie Streda, Alves uverejnil úchvatný záber útesov pozdĺž oceánu. “Dobré #morning everyone! #View #grateful,” napísala po boku.

Dobré ráno všetkým! #view #grateful. #bomdia !! #inspiracao #bencaodedeus

Fotografie zverejnenej Camila Alves (@iamcamilaalves)

McConaugheys vie vedieť, ako odštartovať víkend vpravo.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

62 − 56 =

map