Camila Cabello reaguje na piate Harmony MTV VMAs Jab

Drama sa zhoršila, pretože Camila Cabello odišla z dievčenskej skupiny Fifth Harmony na konci roka 2016, akt, ktorý rozpustil päťčlennú skupinu harmónie-lomítko-dievča do kvartetu

Povesti o konflikte dosiahli vlani v auguste, keď štyričlenná skupina (sans Camila) vytiahla vyhlásenie-robiť senzáciu počas vystúpenia na MTV Video Music Awards. Keď začala pieseň, päť postáv stál na platforme na scéne so svojimi chrbtami obrátenými k publiku, ale keď sa otočili, jeden bol vyhodený do vzduchu, aby pristál za plošinou.

Hoci skupina odvtedy povedala, že nechce, aby sa výkony zamerali na bývalého člena, 20-ročná Cabello cítila bodnutie.

“Rozhodne to bolí moje pocity,” povedal spevák Havany New York Times v novom rozhovore. “Nečakala som to, nebola som pre ňu pripravená – hlavne preto, že som sa v tom momente presunula. Bol som rád, “Čo? Prečo? ‘ “

“Musím vytvoriť priestor pre to, aby sa dobré veci stali v mojom živote,” pokračovala. “Nemám rád držanie sa do minulosti, hlavne keď to je podľa mňa nejaké veci.”

SÚVISIACE: 7 najlepších nových albumov, ktoré sa majú zahriať s touto zimou

Odvtedy sa Cabello naučí robiť veci svojou cestou. “Mám pocit, že najlepší spôsob, ako prísť s niečím novým a iným, je len to, aby ste boli vy, čo je možné,” povedala. “Ak vytiahnete zo všetkých troch rôznych častí seba, nikto sa to nedá replikovať.”

Camila, ktorej singel s názvom sólovým albumom klesá v piatok (10 dolárov, amazon.com), hovorí, že prechod zanechal nejaký čas na seba. “Dokonca aj vtedy, keď je voľný deň, nikdy nie je naozaj voľný deň, pretože je tu toľko rozhodnutí, ktoré treba urobiť, a vždy sa ponáhľate, aby ste robili veci.”

Nemôžeme sa dočkať počuť “veci”, ktoré ste spěchali, Camila!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

22 − 15 =

map