Candis Cayne prinesie dôležitý transgender príbeh k životu na anatómii Grey

Herečka Candis Cayne bude aj naďalej poukazovať na dôležité transgender príbehy – tentoraz na ďalšej veľkej televíznej show.

Aktivista sa pripojil Grayova anatómia pre sezónu 14 v príbehu s viacerými epizódami, v ktorom vykreslí transgender pacienta, ktorý odišiel do spoločnosti Gray Sloan na operáciu vaginoplastiky, podľa Hollywoodský reportér. Jej postava je údajne inšpirovaná skutočným príbehom Hayley Anthony, transgender ženy, ktorá sa obrátila na Jess Ting, riaditeľka chirurgie v Centre pre transgender medicínu a chirurgiu na Mount Sinai v New Yorku, vytvoriť tento nový postup.

“Operácia revoltuje tvorbu vagíny a mysleli sme si, že je to naozaj skvelý príbeh a Candis hrá postavu inšpirovanú niečím, čo čítame,” Grayova anatómia showrunner Krista Vernoff povedal THR.

VIDEO: Katy Perry hovorí o konzervatívnej výchove, vrátane modliť sa “homosexuálom”

Alex Blue Davis, trans akcionár, momentálne zobrazuje Dr. Casey Parkera, ktorý vyšiel ako trans na televíznej show v sezóne 14.

Cayne predtým hral na Špinavé sexy peniaze a je nedávno známa pre svoju prácu priehľadný a Ja som Cait.

Jej úloha na Špinavé sexy peniaze z nej urobil prvú transgender ženu, ktorá zohrávala hlavnú úlohu v hlavnom televíznom programe, o ktorej hovorila v rozhovore pre časPrvý rad.

SÚVISIACE: Som gay, ale bol príliš zatvorený, aby som mohol sledovať originál Will & Grace-Do teraz

“Bolo to naozaj prvýkrát, čo trans žena hrála trans rolu pre opakujúce sa charakter – a postava mala srdce, bola skutočná postava, ktorú by ste mohli rozvíjať,” povedala. “V polovici mojej prvej sezóny som išiel na ocenenie a oni si zahrali klip na mňa a Donald Sutherland robil scénu spoločne. Celá miestnosť sa zdvihla a tlieskala. V tom momente som si uvedomila, že to nie je len o tom, že chcem byť herečkou. bolo to o posunu tkanív spoločnosti dopredu. “

Grayova anatómia vo štvrtok o 8.00 hod. ET na ABC.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

53 − = 45

map