Cara Delevingne hviezdy V DKNY’s Downtown-Cool Spring 2015 reklamná kampaň

Model It-Brit Cara Delevingne nemusí byť skutočne narodený a chovaný New Yorker, ale aj tak môže byť. Modelka-herečka-speváčka-dizajnérka je tak medzinárodná, ako prichádzajú, s kariérou, ktorá je vziať ju po celom svete. Takže kto lepší ako jet-setter Delevingne na reputáciu jedného z najviac medzinárodných miest na svete a jeho najkrajšie street wear značky?

SÚVISIACE: Cara Delevingne a Kendall Jenner Zatvorte Chanelovu Metiers d’Art Show Hand in Hand

Po ročných obdobiach spolupráce s DKNY, vrátane jednej veľmi downtown-chic # CaraD4DKNY kapsle neskôr, Delevingne čelí reklamnej kampani DKNY na jar 2015 spolu s modelmi Binx Walton, Xiao Wen a Sam Rollingson (všetci majú spojenie do New Yorku ).

cára Delevingne for DKNY Spring 2015
Gregory Harris

Fotografovaný fotografom Gregorym Harrisom na Colemanskom štátnom skatepark pod mostom v Manhattane, kampaň je taviacim kelímkom “modernej klasiky, športových prvkov a hravých geometrických štýlov pre stále sa pohybujúceho, multikultúrneho, multitaskingového New Yorkera”. Ako sa hovorí, obrázok stojí za tisíc slov a tieto dokonale zapuzdú samotnú dušu New Yorku. #WeAreNYC!

FOTKY: Hviezdy plátované v DKNY, zapnuté a vypnuté na červenom koberci

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

80 − = 72

map