Cara Delevingne Práve ste si prezreli produkt nazvaný v jej cti

Pretože to bolo len včas, však? Ako súčasť jej príhodne nazvanej zbierky Legendary Brows, make-up artistka Charlotte Tilbury zvečnila dokonalé oblúky Cara Delevigne v podobe brunetového obočia. Táto zostava obsahuje celkovo štyri gély, pričom blondínsky odtieň udeľuje Brigitte Bardot a stredný odtieň kývne Linda Evangelistovi. “Obličky zmenia spôsob, akým vyzeráš. Ľudia vás bez teba doslova nepoznajú!” Hovorí Tilbury, vyjadrujúc naše presné pocity. “Toto je najdôležitejší nástroj k podvádzaniu vašej cesty k najlepším obočím vášho života. Je to jednoduché a nie je potrebná žiadna zručnosť.”

cára D Brows Embed
Zdvorilosť

SÚVISIACE: Charlotte Tilbury vytvoril rúž pre Kim Kardashian a viac jej známych priateľov

Legendárne obočie Tilbury je vybavené malou, super-presnou kefou, ktorá vám umožní ľahko zamiesť na produkt, ktorý je naplnený elastickým voskom, aby sa maximalizoval vzhľad vašich prirodzených chĺpkov. Vzorec tiež osviežuje ako kondicionérne sérum vďaka ricínovému oleji a vitamínu E, ktoré sa používajú v zmesi. Obidve zložky pomáhajú posilňovať chĺpky, ktoré sú tam, a zároveň podporujú nový rast a prinášajú tieto Delevingne-esque oblúky na dosah. Vyzdvihnite rúrku za 27 dolárov na nordstrom.com od tohto mesiaca.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

71 − = 65

map