Carol Co-Stars Cate Blanchett a Rooney Mara nosia najsladší trend v Zlatých glóbusoch

Nechajte to na sezónu predných bežcov –koleda co-hviezdy (nehovoriac o kandidátoch na Zlatú Globu za najlepšiu herečku) Cate Blanchett a Rooney Mara – viesť módny trend v noci Zlatých glóbusov. Oba boli predsa známi, že sa obliekajú na červenom koberci.

Blacnhett a Mara boli osladené v oboch farebných prevedeniach a dokončené – Blanchett dostal dievčenskú šaty v farebných šatách Givenchy umyté v princeznej ružovej farbe, zatiaľ čo Mara sa vydala na tragicky romantický pohľad v nude šatku Alexander McQueen šaty. 

GG Pastels Trend EmbedJason Merritt/Getty Images (2), John Shearer/Getty Images
Jason Merritt / Getty Images (2), John Shearer / Getty Images

SÚVISIACE: Od sexy k Angelic, Pozrite sa na všetky hviezdy v bielych šatách na Zlatých glóbusoch

A neboli jediní. Leslie Mann zdobila červený koberec vo svetlo ružovej šaty Monique Lhuillier s kvetinovo vyšívanou tylovou bránou. Na druhej strane Katy Perry inšpirovala Pantoneho farbu roka – Rose Quartz – a vybrala si stúpajúcu Pradu kolónu nasýtenú v romantickom tóne. A Kate Hudson vyzerala ako morská panna v jej biskvickom korálku Michael Kors Collection oddeľuje. Aké pekné!

Pozrite si všetky naše obľúbené vyhliadky z roku 2016 Golden Globes v našej galérii. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 2

map