Carrie Fisherová mama, Debbie Reynoldsová, hospitalizovaná po smrti dcéry

Debbie Reynolds údajne utrpela mozgovú príhodu a dostala sa do nemocnice len jeden deň po tom, ako zažila stratu svojej dcéry Carrie Fisherovej.

Podľa ľudia, ikonická herečka, 84, bola na ňom a jej dcérskom dome v Beverly Hills v stredu popoludní, keď bol povolaný 911.

Reynolds bol hospitalizovaný, keď Fisher zomrel v utorok. Hviezdne vojny herečka vstúpila do piatkového zatknutia srdca, zatiaľ čo ona bola na palube 11 hodín letu z Londýna do Los Angeles a bol ponáhľal do nemocnice, keď pristál.

Debbie Reynolds Lead - 2
Alberto E. Rodriguez / Getty

SÚVISIACE: Harrison Ford Mourns Carrie Fisher: “Žila svoj život statočne”

Zatiaľ čo bol Fisher v nemocnici, Spievajte v daždi hviezda fanúšikovia informovali o jej pokroku a napísali na Facebooku v nedeľu: “Moja dcéra, Carrie Fisherová, je v stabilnom stave na JIP, ak sa nejaká zmena prejaví, rodina sa bude s týmito informáciami zdieľať a všetkým jej priateľom a fanúšikom, Všetkým vám ďakujem za vaše modlitby a dobré priania. “

Po smrti Fishera sa Reynolds vrátil do siete sociálnych médií s dotykovou poznámkou a napísal: “Ďakujem vám všetkým, ktorí prijali darčeky a talenty svojej milovanej a úžasnej dcéry.” Dodala: “Som vďačná za vaše myšlienky a modlitby, ktoré ju teraz vedú k ďalšej zastávke.”

Reynoldsovu rodinu držíme v našich ťažkých chvíľach.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 4

map