Carrie Underwood zdieľa novú Selfie po páde a jej fanúšikovia by nemohli byť viac podporovaní

Fanúšikovia Carrie Underwoodovej sú tu pre ňu, bez ohľadu na to, čo!

34-ročná speváčka krajiny ICYMI zažila v novembri nepríjemný pád, ktorý ju zlomil na zápästí a vyžiadal si viac ako 40 stehov na tvári. Underwood má ešte odhaliť špecifiká jej zranenia tváre alebo sa verejne objaviť od nehody, ale ona sa pomaly otvára pre fanúšikov, vysielanie selfie so svojím manželom včera.

Na fotografii Underwood drží červenú X cez jej ústa a jej manžel, Mike Fisher, kopí rovnakú značku na jeho ruku. V titulku speváčka vysvetľuje, že reprezentujú Hnutie za koniec, ktoré sa snaží zastaviť moderné otroctvo.

“Spoločne sme v tom, aby sme to ukončili!” napísal pieseň. “Pomôžte nám svietiť svetlo dnešného otroctva.”

Spoločne sme v tom, aby sme to ukončili! Pomôžte nám svietiť svetlo dnešného otroctva. @enditmovement #enditmovement

Príspevok, ktorý zdieľa Carrie Underwood (@ carrieunderwood)

Fotografia dostala vyčistenie podpory od fanúšikov spoločnosti Underwood, ktorá napísala pripomienky, ktoré jej nazvali krásnou a silnou a chválili jej podporu dobrej veci. Mnohí tiež poznamenali, že by tam boli, aby ju podporili, keď je pripravená odhaliť jej jazvy – tak sladké!

“Carrie si úžasná a vždy budeš nádherná jazva alebo žiadna jazva,” napísal jeden užívateľ, zatiaľ čo iný dodal: “Ty si krásna osoba vo vnútri a vonku.”

A používateľka Gina Marie využila fotografickú operáciu Carrie ako príležitosť podeliť sa o príbeh o nehode svojho syna. “Môj syn dostal viac ako 100 stehov v jeho tvári vo veku 9, je teraz 20, nádherné dovnútra a von a nikdy niekto si sťažoval, alebo sa mu páčilo menej, kvôli tomu.”

Po nehode povedala speváčka “Before Cheats” fanúšikom, že sa vráti pred kamerou, keď je pripravená, ale že by mohla “vyzerať trochu inak”.

SÚVISIACE VIDEA: Carrie Underwood prestávky zápästia po páde

Odborníci vysvetľujú, že rozsah zjazvenia bude závisieť od povahy poranenia a od toho, ako bol ošetrovaný – podrobnosti, ktoré Underwood nezistil. Napriek tomu sme pozitívni, že jej fanúšikovia ju budú milovať oveľa viac, keď je pripravená opäť otvoriť verejné oko.

Napriek nepochybne zložitému zážitku, Underwood zostáva optimistický o tom všetkom, čo tento rok ponúka, a píše fanúšikom, že “som odhodlaný urobiť rok 2018 úžasný a chcem s vami zdieľať veci po ceste.” Milujeme jej pozitívny postoj!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 66 = 75

map